Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb (/Temat-IceCash-net-Serwis-PPA-dopasowany-do-Twoich-potrzeb-150565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - Gremquen - 19-09-2017 20:58

(19-09-2017 20:51)jemm napisał(a):  Czy ta opcja w LP Buy Premium jest prawdziwa i user moze kupic premium?
Nie, ta opcja nie działa Wink
Zapewne chodziło to, żeby mirror był jak najbardziej wiarygodny i autentyczny Wink


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - IceMedia - 20-09-2017 01:09

(19-09-2017 20:51)jemm napisał(a):  Czy ta opcja w LP Buy Premium jest prawdziwa i user moze kupic premium?

W chwili obecnej podana funkcjonalność jest niedostępna. Bardzo możliwe, że w przyszłości dodamy jakąś integrację w celu obsługi kont premium.


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - radek0389 - 23-09-2017 15:21

Stawki jakie przekazujecie wydawcom są takie same jakie dają np. bezpośrednio w adworkmedia czy ogads (macie wynegocjowane wyższe, gdzie nadwyżka jest dla was?)?


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - nykkusek - 23-09-2017 16:45

(23-09-2017 15:21)radek0389 napisał(a):  Stawki jakie przekazujecie wydawcom są takie same jakie dają np. bezpośrednio w adworkmedia czy ogads (macie wynegocjowane wyższe, gdzie nadwyżka jest dla was?)?
Nie, robią to charytatywnie.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - radek0389 - 23-09-2017 16:52

(23-09-2017 16:45)nykkusek napisał(a):  
(23-09-2017 15:21)radek0389 napisał(a):  Stawki jakie przekazujecie wydawcom są takie same jakie dają np. bezpośrednio w adworkmedia czy ogads (macie wynegocjowane wyższe, gdzie nadwyżka jest dla was?)?
Nie, robią to charytatywnie.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
A ty już rozpocząłeś świętować weekend %%%, że sprawia ci trudność poprawne czytanie? To zapytam innymi słowy, czy icecash zarabia pobierając od standardowych stawek prowizje dla siebie? Czy normalna stawka jest dla wydawcy a ich zarobek stanowi nadwyżka w stawce (wynegocjowana z siecią)?


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - IceMedia - 23-09-2017 18:08

(23-09-2017 16:52)radek0389 napisał(a):  
(23-09-2017 16:45)nykkusek napisał(a):  
(23-09-2017 15:21)radek0389 napisał(a):  Stawki jakie przekazujecie wydawcom są takie same jakie dają np. bezpośrednio w adworkmedia czy ogads (macie wynegocjowane wyższe, gdzie nadwyżka jest dla was?)?
Nie, robią to charytatywnie.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
A ty już rozpocząłeś świętować weekend %%%, że sprawia ci trudność poprawne czytanie? To zapytam innymi słowy, czy icecash zarabia pobierając od standardowych stawek prowizje dla siebie? Czy normalna stawka jest dla wydawcy a ich zarobek stanowi nadwyżka w stawce (wynegocjowana z siecią)?

Świetne pytanie.
Jako serwis PPA pobieramy prowizję po otrzymaniu ofert z sieci(pobranie ofert do naszej bazy danych). Stawki, które widzisz po zalogowaniu się do panelu użytkownika są finalnymi stawkami, które otrzymasz po zaliczeniu leada przez sieć(w chwili obecnej niektóre oferty mogą mieć minimalnie niższe stawki niż oferty w sieci).

Można zadać sobie pytanie:
P: Po co oddawać część dla pośrednika skoro sam mogę otrzymać oferty od sieci?

O: Jako zbiór ludzi(serwis PPA) dostarczamy większą ilość traffic do sieci reklamowych niż standardowy użytkownik. Dzięki temu mamy większe pole manewru oraz widełki cenowe podczas negocjacji stawek z sieciami reklamowymi. Finalnie przekłada się na wyższe stawki dla użytkowników.


Stawki ofert będą systematycznie aktualizowane po otrzymaniu lepszych warunków od sieci reklamowych. Cool


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - Nikola Tesla - 23-09-2017 19:02

Tak tylko napiszę, że kilka h temu utworzyłem konto i nie działał mi upload plików


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - Coristo - 23-09-2017 19:26

(23-09-2017 19:02)Nikola Tesla napisał(a):  Tak tylko napiszę, że kilka h temu utworzyłem konto i nie działał mi upload plików

W celu identyfikacji podanego problemu prosimy o przesłanie w wiadomości prywatnej następujących informacji:
- Pełna nazwa pliku
- Rozszerzenie pliku
- Rozmiar pliku
- Login lub referral ID użytkownika na którym występuje podany problem

Postaramy się jak najszybciej zbadać oraz rozwiązać napotkany przez Ciebie problem.


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - jemm - 24-09-2017 19:46

proponuje wam założenie tematu na zagranicznych forach cpa, cpaelites, cpahero, warrior forum, black hat elite etc.


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - Coristo - 24-09-2017 19:47

(24-09-2017 19:46)jemm napisał(a):  proponuje wam założenie tematu na zagranicznych forach cpa, cpaelites, cpahero, warrior forum, black hat elite etc.

Dziękujemy za sugestię Idea
Zagraniczne podwórko jak najbardziej jest w dalszych planach.