Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! (/Temat-Wieczny-dziennik-Znam-sposob-na-milion-150562)

Strony: 1 2 3 4 5


Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! - danielek654 - 03-09-2017 22:22

Witam!

Do rozpoczęcia zabawy z tym dziennikiem zbierałem się już bardzo długo... Teraz kończą się wakacje, dlatego myślę, że jest to odpowiedni moment, żeby solidnie zabrać się do pracy.

Miałem już kilka dzienników na tym forum (jeśli czyta to ktoś z administracji proszę o ich usunięcie), jednak wszystkie dość szybko porzuciłem. Tutaj będzie inaczej...


1.Cele i powody założenia dziennika

Głównym celem jest całkowita zmiana mojego podejścia do całej sprawy zarabiania w internecie. Kluczem do zarobków w moim przypadku będzie przede wszystkim wytrwałość i bardzo sumienna praca. Dziennik zakładam też, żeby zacząć robić coś interesującego w czasie gdy większość bawi się w robienie ankiet, czy też rev share.
Oto moje cele:

-Zdać dobrze maturkę z matmy rozszerzonej (jestem w klasie maturalnej więc to priorytet)

-Stworzyć 4 zarabiające strony, każda w innym języku (o tym jeszcze za chwilę)

-Spać minimum 7 godzin dziennie zawsze w tych samych godzinach

-Zacząć bawić się w odsprzedaż markowych ubrań

-Schudnąć kilka kilogramów w ciągu najbliższych 1-2 miesięcy


2.Jakie są moje metody zarobku?

Otóż zamierzam stworzyć 3 blogi na bloggerze, każdy w innym języku, wszystko z contentem pozyskiwanym w sposób półautomatyczny, osobiście nie napiszę na nich ani słowa, jednak po pewnym czasie analizy metod tworzenia tego typu blogów chyba znalazłem dobry sposób na zdobywanie w miarę ogarniętych artykułów.
Języki tych blogów to:

-Angielski (ogarniam dość dobrze)
-Niemiecki (potrafię sklecić prostsze wypowiedzi)
-Francuski (znam 3 słowa może)


Sam jestem ciekaw jak to wyjdzie, jednak wierzę w moc bloggera, nie zamierzam tutaj za bardzo bawić się w seo, celuję tylko w longtaile, jednak czasem zarzucę na stronkę jakimś linkiem i zrobię im kilka profili w social media. Wszystkie stronki to ta sama nisza, bo już wiem jak zamierzam ją monetyzować (adsense+dodatkowa opcja)

Mój główny projekt tutaj to strona w języku polskim, jednak nic co do tej pory widzieliście, sprawdzimy tutaj zasadę "content is king" XD, niewiele pozycjonowania, jednak strona zostanie wypełniona w 100% artykułami dobrej jakości pisanej przeze mnie. Spytacie co w tym niezwykłego? Otóż na stronie znajdzie się planowo

123 tysiące słów!

Komuś może wydawać się, że to bardzo dużo i rzeczywiście, to nie będzie łatwe, ale ponoć w Polsce łatwo atakować wysokie pozycje jeśli masz dobry content, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to sprawdzić.

Problemem w budowie tej strony pozostaje tylko tematyka, ponieważ jednak będę na ten temat pisał 123 tysiące słów, więc nie chcę w międzyczasie oszaleć, czy coś w tym rodzaju. Dlatego muszę to dobrze przemyśleć.

3.Ej ej! Ale co z tym sposobem na milion?


Cóż byłby ze mnie za internetowy biznesmen, gdybym nie celował wysoko, dlatego swój własny autorski sposób na milion też mam. Spytacie co to za sposób?
Nie powiem Lol . Jednak wydaje się on niezwykle prosty, zabiorę się za niego już niedługo, nie widzę żadnych przeszkód, jednak zobaczymy co napotkamy na drodze, ale wydaje się to idealna metoda na łatwe i wielkie pieniądze.



4.No dobra. Ale czemu wieczny dziennik?


Tutaj też spieszę z wyjaśnieniem. Dziennik ten jak sama nazwa wskazuje będzie aktualizowany codziennie aż do czasu zakończenia działalności tego forum. Jeśli nie napiszę nowej aktualizacji bez uprzedzenia znaczy że umarłem, lub zdarzył się jakiś inny kataklizm.



5.Cele poboczne i mowa końcowa


Moim celem pobocznym jest pokazanie, że w g2a też można zarobić, nie wiem czemu akurat tak, jednak bardzo polubiłem ten serwis, jak do tej pory mam około 14 euro zarobku tam, więc jakoś tragicznie nie jest. Będę od czasu do czasu też coś o g2a pisał, zwykle, żeby się pochwalić.

Rozpisałem się już dość sporo, dlatego kończę powoli tego posta. Mam nadzieję, że podoba wam się mój pomysł na dziennik. Gratuluję dotrwania do samego końca mojej wypowiedzi, bardzo ważna jest dla mnie wasza opinia, więc każdy komentarz mile widziany.

Ps. ten post ma mniej więcej 650 słów, podaję to tak dla porównania jaki ogrom pracy przede mną, ale nie poddam się! Nie tym razem Wink


RE: Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! - Captain - 04-09-2017 05:18

Zapowiada się ciekawy dziennik, powodzenia Wink


RE: Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! - balabala - 04-09-2017 07:17

Zapowiada się ciekawie Smile


RE: Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! - lever - 04-09-2017 07:52

Wytrwałości i powodzenia życzę, będę obserwował!


RE: Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! - patrolpxd - 04-09-2017 08:01

Zapowiada się całkiem spoko Big Grin Wrzucone do zakładek, będę zaglądać

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


RE: Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! - Fr0shArczi - 04-09-2017 13:07

Będę zaglądał , może w przyszłosci spróbuję coś takiego na moim bloggerze Big Grin


RE: Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! - wrzochal11 - 04-09-2017 19:03

No ambitnie, ambitnie Smile
Byle nie przedobrzyć z tymi celami, bo się człowiek za szybko zniechęci.
Cóż.. powodzenia życzę panie kolego Smile


RE: Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! - muniek11 - 04-09-2017 19:08

Powodzenie Wink
Będę zaglądał Wink a co zrobisz jak już osiągniesz ten milion? Smile


RE: Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! - Damian0820 - 04-09-2017 19:10

Cytat:Dziennik ten jak sama nazwa wskazuje będzie aktualizowany codziennie aż do czasu zakończenia działalności tego forum.
Ambitnie, zobaczymy jak to będzie. Wink

Powodzenia.


RE: Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! - danielek654 - 04-09-2017 19:49

Jak powiedziałem tak i robię Wink

Moja metoda tworzenia postów przeszła dzisiaj wstępną próbę i muszę powiedzieć, że jest o wiele lepiej niż mi się na początku wydawało. Tekst który wychodzi po zastosowaniu mojego pomysłu jest bardzo łatwy do przeczytania, nawet nie wygląda jakby nie był tworzony ręcznie.

Pierwsza strona za którą się zabrałem jest po angielsku, żeby sprawdzić jakość tak tworzonego contentu. Mam już dość sporą bazę artykułów, więc nic tylko dodawać, ale to najprawdopodobniej dopiero jutro. Posty nie są zupełnie optymalizowane pod seo, dlatego muszę zrobić wszystko, aby moja strona technicznie była pod seo dobrze przygotowana.

To chyba na dzisiaj tyle, jednak mam jedną małą sprawę do was. Może podacie mi przykłady nisz o których można coś ciekawego napisać i nie skończą się zbyt szybko. Jestem osiemnastoletnim gościem, który nie ma zbyt sprecyzowanych zainteresowań. Jeżeli któraś nisza bardzo mi się spodoba i ją wybiorę to pomyślę o jakiejś nagrodzie dla autora pomysłu Wink

Także ja się żegnam i lecę na meczyk. Zapraszam do obserwowania dziennika komentowania, dawania reputów i oczywiście bardzo bardzo dziękuję tym którzy już się w dzienniku wypowiedzieli.

POLSKA DO BOJU! impreza