Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Po leadach do celu - dziennik 18latka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Po leadach do celu - dziennik 18latka (/Temat-Po-leadach-do-celu-dziennik-18latka-150513)

Strony: 1 2


Po leadach do celu - dziennik 18latka - Bajgel - 02-09-2017 01:13

Po leadach do celu - dziennik 18latka

Siemanko forumowicze! Smile Po długich namysłach i pomysłach postanowiłem że w końcu założę dziennik pracy. Zakładam go w celach motywacyjnych, statystycznych oraz po to aby mieć wszystko poukładane w jednym miejscu i żeby trzymać się planów oraz być systematycznym no i przede wszystkim dla Was! Lol

Może wypadało by się przedstawić ? A więc jestem Mateusz, mam 18 lat i mieszkam w Rybniku (śląsk). Na forum mogliście mnie kojarzyć pod inną nazwą ale tego już nie zdradzę to konto te miałem założone w październiku ale postanowiłem je porzucić ze względów prywatnych. Ogólnie interesuję się technologią, sportem, oraz muzyką (w większości rap). Chodzę aktualnie do 3 klasy technikum na profilu handlowym. Zarabianiem w sieci interesuję się już ponad rok bo dokładnie od połowy lipca 2016. Od tamtej pory działałem można powiedzieć że tylko na SUB SMS i udało mi się nawet ładne pieniążki uzbierać. Od sierpnia 2016 do momentu obecnego udało mi się zarobić ok. 4000zł - wiem niektórzy powiedzą co ta za pieniądze... ale dla mnie jako nastolatka, ucznia jest to bardzo dużo ze względu że nie jestem jakimś chłopczykiem z bogatymi rodzicami Smile Moje doświadczenie może nie jest za duże ale potrafię wiele rzeczy sam zrobić i staram się uczyć zawsze czegoś nowego aby udoskonalać samego siebie. Mam wyznaczone cele, marzenia więc na pewno będę je realizował Smile Mój nick Bajgel jakby ktoś chciał wiedzieć oznacza joker'a w gwarze śląskiej Smile Więcej o mnie dowiecie się na pewno w trakcie wypełniania mojego dziennika pracy Smile


Tak jak mówiłem wcześniej że skupiam się na przeważnie na SUB SMS ale zobaczycie sami jak to wygląda u mnie Smile

Serwisy, metody na jakich zarabiam:
-eforsa (tutaj najwięcej udało mi się zarobić)
-Leadmore - już nie zarabiam prawie od początku roku (pierwszy mój serwis sms - pierwsze 400zł)
-FireSub
-LeadNow
-MyLead
-G2A Goldmine (ciasteczka)
-Strona www z transmisjami sportowymi
-Opuszczony ostatnio instagram - 100 followersów - planuje reaktywacje
-Fanpage memowy 20k osób - sprzedałem osobiście gościowi za 800zł beka -tą historię postaram się gdzieś opisać dalej Smile

To chyba wszystkie metody mojego zarobku Smile Jak coś się zmieni to będę pisał oczywiście Smile

Przedstawię Wam teraz małe zestawienie za miesiąc sierpień z moich zarobków Smile

-MyLead - 31zł (SMS CHAT, IVR)
-eforsa - 597,20zł (w 3 dni prawie 500zł, niestety eforsa już zabroniła mojej niszy Sad
-FireSub - 81,50zł
-G2A Goldmine - 8€
-LeadNow - 6zł
=715,7 + 8€*4,25 (stan na dzień 1.09) =749,7zł - kwota jaką zarobiłem w sierpniu Cool

Myślę że we wrześniu już nie będzie tak kolorowo - szkoła, brak niszy z której zarobiłem na eforsie ładną sumkę (ale postaram się ją trochę zmienić i może się coś uda Big Grin )


Plany na jutro (dziś):
-Reaktywować instagrama - min. 200 followersów
-Poprawić złotą niszę z eforsy
-hm... zobaczymy Smile

Najważniejsze... CEL: uzyskać dochód min. 500+/mc
może być ciężko ale trzeba walczyć Big Grin

Jeżeli ktoś to będzie w ogóle czytał to bardzo się cieszę, postaram się systematycznie tutaj coś dodawać ale nie obiecuję że codziennie Smile Jeżeli ktoś ma do mnie jakieś pytania to śmiało pisać tutaj lub na PW. Dobranoc Smile


+do każdego postu wrzucana będzie jakaś przyśpiewka Big Grin



ps. tak troszkę o $$$ Jerk2


RE: Po leadach do celu - dziennik 18latka - Mikey - 02-09-2017 03:29

Cześć, odezwij się do mnie na GG lub PW i razem z FireSub.pl postaramy się, abyś mógł zwiększyć cel o jedno zero. Wink

Poza tym, powodzenia i wytrwałości!


RE: Po leadach do celu - dziennik 18latka - mahuzz - 02-09-2017 06:58

Powodzenia!

Wiek podobny, a Rybnik blisko, tym bardziej trzymam kciuki!


RE: Po leadach do celu - dziennik 18latka - Hopekk94 - 02-09-2017 08:00

Jezu otacza mnie rybnik xd w Holandii pracuje z ludzmi z Twoich okolic


RE: Po leadach do celu - dziennik 18latka - Fr0shArczi - 02-09-2017 08:23

Powodzenia kolego Smile


RE: Po leadach do celu - dziennik 18latka - .::Nicko::. - 02-09-2017 09:16

Powodzenia!


RE: Po leadach do celu - dziennik 18latka - radmatuszewski - 02-09-2017 10:30

Powodzenia!


RE: Po leadach do celu - dziennik 18latka - Wojtek574 - 02-09-2017 10:45

Wszystko spoko i fajnir no ale mogłeś dać lepszą nutę xD


RE: Po leadach do celu - dziennik 18latka - Bajgel - 02-09-2017 11:22

Dziękuje wszystkim za miłe słowa i jak na pierwszy dzień dużą liczbę zapytań! Smile Kurcze jakiś HYPE na Rybnik beka Zobaczymy co dzisiaj się uda zrobić! Czekajcie a wieczorem coś się pojawi Smile Pozdro Smile


RE: Po leadach do celu - dziennik 18latka - Baelish - 02-09-2017 13:15

Powodzenia, będę obserwował regularnie.
Jako laik polecam tego pana ---> udzielił mi odpowiedzi na wiele pytań. Wiedzę ma, to widać nawet po zarobkach Big Grin