Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbudujmy razem FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zbudujmy razem FutureNet (/Temat-Zbudujmy-razem-FutureNet-150502)



Zbudujmy razem FutureNet - mcmaks - 01-09-2017 14:35

Jeżeli ktoś chce zacząć zarabiać na FutureNecie i wspólnie żebyśmy rozwinęli drzewko---> drzewo osób poleconych zapraszam na wiadomość PV. Uwierzcie mi wystarczy 10$ aby wykupić matrycę a później od każdej poleconej osoby macie prowizję. Jeżeli ktoś naprawdę chce stworzyć silne grono i podbić FutureNeta zapraszam serdecznie.

Pewnie się zastanawiacie dlaczego FutureNet ?
Mianowicie zachęcił mnie do tego ten filmik : https://www.youtube.com/watch?v=yHJB1q7KOwQ
Nie chodzi mi tutaj o wygraną bo ja mam wykupioną już matrycę za 25$ ale po prostu chciałbym bardzo rozwinąć swoje prawie ze puste drzewka. Jeżeli obejrzycie filmik ja bedę waszym sponsorem i ja bedę wypełniał wasze puste miejsca przez co wszyscy bedziemy zarabiać Smile


RE: Zbudujmy razem FutureNet - wrzochal11 - 01-09-2017 16:06

Ogarnij się, bo aż żal to czytać..
http://zarabiam.com/Temat-FUTURENET-polski-wlasciciel-portal-spolecznosciowy-matryce-program-rev-share-129921


RE: Zbudujmy razem FutureNet - azzaz - 01-09-2017 19:02

Uhm. Szukasz osób, które wejdą pod Ciebie w tej piramidzie i dzięki temu zarobisz. A co oferujesz tym osobom? Minipiramidę między sobą na zasadzie, że każda nowa osoba zainteresowana idzie pod osobę, która weszła pod Ciebie, lub jakikolwiek sposób na zdobycie tychże osób. Jakieś bonusy na start, cokolwiek? Czy oczekujesz po prosu, że wszyscy wejdą pod Ciebie?


RE: Zbudujmy razem FutureNet - krystian2936 - 01-09-2017 20:09

Ale żeby coś zarobić to trzeba zapraszać bardzo dużo osób, czyli wyciągać od nich pieniądze. To jest taka piramida, zarabia ten kto jest na samym początku drzewka.


Zbudujmy razem FutureNet - mcmaks - 02-09-2017 01:48

(01-09-2017 19:02)azzaz napisał(a):  Uhm. Szukasz osób, które wejdą pod Ciebie w tej piramidzie i dzięki temu zarobisz. A co oferujesz tym osobom? Minipiramidę między sobą na zasadzie, że każda nowa osoba zainteresowana idzie pod osobę, która weszła pod Ciebie, lub jakikolwiek sposób na zdobycie tychże osób. Jakieś bonusy na start, cokolwiek? Czy oczekujesz po prosu, że wszyscy wejdą pod Ciebie?


Chciałem przekazać więcej na priv ale widzę trochę oburzenia. Wiec tak dla pierwszych 3 osób opłacam pierwsza matryce, jeżeli tylko zaprosza ze swojego linku następne 3 osoby. Jeżeli zaprosza to wtedy wpłacam im na konto, pp, portfel btc itp, 10$, dla następnych 3 opłacam 50% matrycy itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(01-09-2017 19:02)azzaz napisał(a):  Uhm. Szukasz osób, które wejdą pod Ciebie w tej piramidzie i dzięki temu zarobisz. A co oferujesz tym osobom? Minipiramidę między sobą na zasadzie, że każda nowa osoba zainteresowana idzie pod osobę, która weszła pod Ciebie, lub jakikolwiek sposób na zdobycie tychże osób. Jakieś bonusy na start, cokolwiek? Czy oczekujesz po prosu, że wszyscy wejdą pod Ciebie?


Chciałem przekazać więcej na priv ale widzę trochę oburzenia. Wiec tak dla pierwszych 3 osób opłacam pierwsza matryce, jeżeli tylko zaprosza ze swojego linku następne 3 osoby. Jeżeli zaprosza to wtedy wpłacam im na konto, pp, portfel btc itp, 10$, dla następnych 3 opłacam 50% matrycy itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Zbudujmy razem FutureNet - wrzochal11 - 02-09-2017 11:57

Ciekawe ilu osobom już tą matrycę opłaciłeś Smile


RE: Zbudujmy razem FutureNet - Kleju93 - 02-09-2017 14:18

(02-09-2017 11:57)wrzochal11 napisał(a):  Ciekawe ilu osobom już tą matrycę opłaciłeś Smile

Pewnie żadnej, bo nikt mądry nie wchodzi w takie biznesy...


Zbudujmy razem FutureNet - Hybrid1990 - 02-03-2018 20:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.