Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dom czy Mieszkanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dom czy Mieszkanie (/Temat-Dom-czy-Mieszkanie-150500)



Dom czy Mieszkanie - Denrak - 01-09-2017 14:15

Witam

udało odlożyć mi się trochę pieniędzy i chciałbym zakupic dom lub mieszkanie. Niestety nie wiem na co się zdecydować. Co polecacie?


RE: Dom czy Mieszkanie - PremAccHack - 01-09-2017 14:18

Jeśli masz dużo czasu, lubisz spokój, kosic trawę i inne obowiązki przydomowe to dom.
Jeśli chcesz po pracy wybyczyc się i mieć wyje@@@e to mieszkanie.
I oczywiście życie w mieście inne niż na wsi czy przedmieściu.


RE: Dom czy Mieszkanie - prelude - 01-09-2017 14:34

Zbudować mały domek z tak ogarniętym projektem by w razie czego łatwo było coś dobudować (jakiś pokój), nie przeinwestować a bardziej skupić się na wygodzie (dobra izolacja cieplna + ogrzewanie gazowe i kominek z płaszczem wodnym chociaz jak nie bedzie duzych gabarytów i naprawdę dobrze wykonany/zaplanowany to zwykły nadmuch zrobi plaze).

PremAccHack mocno uprościł powyżej, ALE z mojego doświadczenia (30 lat w centrum dużego miasta w bloku i teraz 7 na głebokiej wsi) to może być najcelniejsza podpowiedź w tym temacieSmile a to co napisałem ja to już wynik moich przeżyć i tego co mogłem zrobić a nie zrobiłem.

Chociaż gdybym miał teraz cofnać czas to zmieniłbym powody ucieczki z miasta na inne i postawiłbym na zakup jakiejś ruderki na mazurach za małe pieniadze i spokojnym jej ogarnianiu pod siebie.


RE: Dom czy Mieszkanie - kukiz87 - 01-09-2017 15:11

Są plusy i minusy jednego i drugiego , mając dom i kawałek działki , mega sprawa , robisz sobie co chcesz , możesz się nago opalać na trawce Big Grin czy sobie zrobic dobrą imprezę , ogólnie full prywatność , minusem jest na pewno to że mając dom masz wszystko na głowie czyli np zacznie Ci przeciekać dach to samo to musisz zrobić , w bloku się tym nie martwisz , ale w bloku ciężko o prywatność bo wszędzie w około masz sąsiadów , z imprezami też róznie , zalezy kogo masz za scianą , ja jednak wybrał bym dom mimo wszystko , mam mieszkanie i mam działkę z domkiem , i teraz po 30 tak naprawdę się mega ciesze ze mam tą działkę , jade sobie na weekend i mam cisze i spokój , nie chce się do miasta wracać wogóle


Dom czy Mieszkanie - Hybrid1990 - 01-09-2017 15:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.