Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! (/Temat-Wielki-FAIL-na-restocku-SHOPowo-Tapetowym-15050)

Strony: 1 2 3 4 5


Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - DonHoracy - 15-10-2010 03:15

[Obrazek: 17973576.png]

Dzisiaj ok. godziny 03:15 zaczął się restock dla tych, którzy zdobyli w SHOPie 100PTZ albo wykupili Ultimatum Walpaper. Okazał się on wielką porażką!

Na początku wszyscy, którzy używali LRC doznali wielkiego zaskoczenia. Logowanie, wybieranie kategorii przebiegło bezbłędnie natomiast po wejściu w nagrody po prostu się zawieszał, każdemu. Znany komunikat "Program LRC.exe przestał działać" (dlatego nie cierpię windowsów). Po wielkiemu zaskoczeniu każdy wszedł przez normalną przeglądarkę i zobaczył coś miłego dla oka, WSZYSTKIE nagrody świeciły się na zielono! (dokładniej prawie wszystkie, patrz screena na dole). Po wejściu w nagrodę, wpisaniu danych, captchy i kodu matematycznego pojawiał się komunikat, który mówił o złym wyniku działania. Tak działo się przy każdej nagrodzie.

Po jakiś 5 minutach PTZ Place zostało zamknięte a na Lockerz pojawił się news mówiący o problemach technicznych.

Całe zamieszanie było spowodowane tym, że wybieranie nagród było we flashu. Prawdopodobnie będzie powtórka tego restocku.

Zapewne "producenci" botów typu LRC, ER itp. już piszą obejście na ten problem. Miejmy nadzieję, że Lockerz zachowa się honorowo i powtórzy ten restock.

Tutaj screen nagród z elektroniki:
[Obrazek: asdcat.png]


________________________________________________________________________________​______
Aktualizacja:
TAK JEST! Lockerz wykazało się świetną postawą i w równo 2 godziny powtórzyli restock! Tym razem wszystko przebiegło bez komplikacji, zero lagów itp. Nagrody stały baaardzo długo w porównaniu do normalnych czasów.
Ponowną falę włączyli bez najmniejszej zapowiedzi. Na Facebooku pisali, że starają się usunąć awarię i podawali tylko "następna informacja za 25min" itp. aż tutaj niezapowiedzianie włączono redeem.
Dla niedowiarków powiem tylko tyle, wszedłem zaraz po starcie restocku, przez przypadek włączył mi się jakiś zje*any panel pomocy w Firefoxie przez co straciłem cenne 5 sekund a po wejściu w elektronike WSZYSTKO świeciło się na zielono (oprócz iMaca). Swoją nagrodę zgarnąłem na pocieszenie bo wywaliło mnie z 5 innych rzeczy i dopiero ją wziąłem.


Ps. Specjal 4 Admin:
http://img230.imageshack.us/img230/316/27286984.png


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - BartuS - 15-10-2010 05:31

LOL ? Kieedy ? O 5 rano ? Teraz to już nie kampić, a wstawać wcześnie... Widzę, że lockerz bardzo fajnie się bawi...


No tak, wszystko się świeciło, bo LRC wszystkim padło...


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - MotorniczyTramwaju - 15-10-2010 05:49

No to ostro. A czy LRC zadzialal na 2 fali?


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - BartuS - 15-10-2010 05:55

Nie, cały czas nagrody są we flashu... Kiepsko. Kiedy update ?


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - BartuS - 15-10-2010 06:00

Kostiumy znajdowały się w oddzielnej zakładce "COSTUMES"

[Obrazek: kategorie.jpg]


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - Synkretysta - 15-10-2010 06:08

no to pytanie dla tych, co wybierali nagrody- jaki rodzaj "wsparcia" działa ?
Hotkeye, Greasemonkey czy JS?


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - BartuS - 15-10-2010 06:11

wszystko oprócz LRC i ER, bo jak weszło się w kategorie, to automatycznie padał...


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - kubaku4 - 15-10-2010 06:20

Nagrody się chyba jeszcze trzymają! Szkoda, że nie mam wstępu na ten restock Sad


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - BartuS - 15-10-2010 06:25

yyyyy, skąd możesz wiedzieć, że nagrody się trzymają, skoro nie masz dostępu do restocku ? Zostały Kostiumy halloweenowe (Jak chcesz zamówić, to only do PE) i kilka bonów w BWL


RE: Wielki FAIL na restocku SHOPowo-Tapetowym! - kubaku4 - 15-10-2010 06:28

Widzę, że się trzymają ponieważ nie mogę wejść w reedem :-) Chyba jednak kupię tapetke.