Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak oddzielić od siebie tokeny w phpmyadmin? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak oddzielić od siebie tokeny w phpmyadmin? (/Temat-Jak-oddzielic-od-siebie-tokeny-w-phpmyadmin-150499)



Jak oddzielić od siebie tokeny w phpmyadmin? - TelegramGrzegorz - 01-09-2017 13:51

Siema, mam mały problem.Otóż zbieram tokeny do phpmyadmin, z jednej strony zbiera mi 4 różne tokeny z 4 różnych apek i wszystkie lecą do serwera mieszając się.Ktoś wie jak mogę je eksportować wybierając dowolną aplikację?Niestety wszystko się miesza gdzie trzeba pojedynczo kopiować 4pokerface

Podejrzewam, ze tak się nie da więc byłbym wdzięczny za info jak chociaż eksportowac tabelę "token"
[Obrazek: 90906387143444992159.png]


RE: Jak oddzielić od siebie tokeny - twardy - 01-09-2017 13:56

W appid powinienes miec 4 rozne id, tak? Po tym nie mozesz ekspertowac tabeli token gdzie appid = x?


RE: Jak oddzielić od siebie tokeny w phpmyadmin? - TelegramGrzegorz - 01-09-2017 14:05

No właśnie nie widzę nic sensownego, tokeny eksportuje po wierszach, ile zaznaczę tyle skopiuje, w dodatku zapisuje wszystko jak leci


RE: Jak oddzielić od siebie tokeny w phpmyadmin? - 4more - 18-09-2017 21:30

Mam swój soft do zarządzania większą ilością apek, jak chcesz mogę go odkopać i Ci podesłać Wink


Jak oddzielić od siebie tokeny w phpmyadmin? - Hybrid1990 - 07-03-2021 18:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.