Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uber ostrzeżenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Uber ostrzeżenie (/Temat-Uber-ostrzezenie-150496)

Strony: 1 2 3


RE: Uber ostrzeżenie - darmoweprobki - 01-09-2017 15:02

Kolego uspokój się ja nie jestem on ale kobieta a jak już będziesz "rozgarnięty" i spokojny to możesz ze mną rozmawiać.


RE: Uber ostrzeżenie - Cromiell - 01-09-2017 15:06

W takim wypadku po zastrzeżeniu karty na infolinii (bądź z poziomu konta bankowego online) idziesz do banku i składasz reklamację na piśmie. Jeżeli trafisz na miłą obsługę to Pani/Pan pomoże Ci to wypisać. W ciągu kilku dni roboczych dzięki usłudze chargeback pieniądze wrócą na Twoje konto. Ja w ten sposób cofnąłem transakcje z karty MasterCard.


RE: Uber ostrzeżenie - Damian0820 - 01-09-2017 17:51

(01-09-2017 15:02)darmoweprobki napisał(a):  Kolego uspokój się ja nie jestem on ale kobieta a jak już będziesz "rozgarnięty" i spokojny to możesz ze mną rozmawiać.
[Obrazek: 1490271504084.jpg]
Ach, ta wdzięczność za chęć pomocy...


RE: Uber ostrzeżenie - flown - 01-09-2017 19:02

Jak dla mnie to nie wina Ubera tylko udostępniłaś gdzieś dane swojej karty.
Po nicku wnioskuję, że może udostępniłaś to za jakieś darmowe próbki, a po sygnaturze, że może w jakiejś płatnej ankiecie albo inny szemranym serwisie xd
Chargeback dostaniesz raczej bez problemu.


RE: Uber ostrzeżenie - darmoweprobki - 01-09-2017 20:59

Nie nikomu nie udostępniam danych mojej karty i wiecie co nienawidzę was polaczki za to jak bardzo nie lubicie swoich rodaków a szkoda że tu napisałam. I proponuję nie pisać wam jak chcecie mi zaszkodzić, poczekam co będzie po tym jak policja zacznie robić swoje.


RE: Uber ostrzeżenie - mahuzz - 01-09-2017 21:03

Co za żenada... mogłeś mieć nawet RATa na telefonie. Mi ostatnio zmienili dane IG, pousuwali zdjęcia i ustawili ruskiego maila, zmienili płeć, wszystko. Okazało się potem, że logowanie z Iranu. Nikt Ci nie powie co zrobić - skoro Ty nie wiesz, to skąd my mamy wiedzieć?


RE: Uber ostrzeżenie - darmoweprobki - 01-09-2017 21:23

Słuchaj kolego jestem KOBIETĄ to nie pisz do mnie mogłeś wiecie co żałuje że tu napisałam bo same "dobre rady" usłyszałam oprócz jedenej osoby której dziękuję.


RE: Uber ostrzeżenie - Damian0820 - 01-09-2017 21:57

Cytat:nienawidzę was polaczki za to jak bardzo nie lubicie swoich rodaków
Cytat:Kolego uspokój się ja nie jestem on ale kobieta a jak już będziesz "rozgarnięty" i spokojny to możesz ze mną rozmawiać.
Wina nie leży w tym że jesteśmy polaczkami robakami, tylko w tym że 1) nie dajesz sobie pomóc 2) nie da ci się pomóc. Od tego jest policja, nie forum o zarabianiu - mamy ci namierzyć sprawcę czy czego oczekiwał pisząc tutaj, koleś? Równie dobrze Uber może nie mieć z tym nic wspólnego (ale UBER=HIV, pamiętajcie).


RE: Uber ostrzeżenie - DonWestbam - 01-09-2017 22:45

Damian, wiem że trolowanie jest teraz bardzo modne.. Ale Ty jesteś na tyle marnym trolem że weź se chłopie znajdź inną niszę...

Ostatnimi czasy odechciewa się czytać to forum przez to że jest tyle chamstwa i trolowiska w tych odpowiedziach.


RE: Uber ostrzeżenie - Hoolig4n - 02-09-2017 00:47

Dałaś się opi****lić na hajs, teraz na forum o zarabianiu w internecie o tym piszesz i wyzywasz wszystkich od polaczków Jerk2 Jak już inni wspomnieli nie dajesz sobie pomóc. Szczerze? Nawet mi cię nie żal...