Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uber ostrzeżenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Uber ostrzeżenie (/Temat-Uber-ostrzezenie-150496)

Strony: 1 2 3


Uber ostrzeżenie - darmoweprobki - 01-09-2017 12:53

Ostrzegam przed korzystaniem z ubera a dokładnie to wczoraj ktoś 4 razy korzystał z mojej karty i jechał sobie gdzieś w stanach korzystał z usługi ubereats i nawet wiem co ********** Angry Zaraz porobię screeny jak chcecie, moja rada jest taka radzę szybko odpiąć kartę z ubera bo coś u nich jest nie tak, aha nie wypłacam kasy z bankomatu a do tego tego ****** musiały znać kod cvc który przy wypłacaniu kasy z bankomatu nie jest widoczny, mam 4 blokady na prawie 600 zł w dolarach. Najlepsze jest to że korzystam korzystałam z ubera i jak wejdę w aplikację to w moich ostatnich przejazdach nie ma tych przejazdów, czyli ktoś skorzystał z mojej karty na innym koncie co jest uber co jest jeszcze większym absurdem, aha wiem też że na ich facebooku jakaś dziewczyna pisze że ją też okradli ja w każdym razie ostrzegam.
Jeszcze lepsze w nocy zastrzegłam kartę a dziś przyszedł mail na jakiego mam ubera że "przepraszamy bla bla że nie doszło do kolejnej transakcji z powodu braku środków".
Rozmawiałam z policjantem z mojego komisariatu przez telefon co mam zrobić co przynieść to oczywiście powiedział to co myślałam żeby zrobić screeny z banku itp. powiedziałam że najpierw złożyłam reklamacje tych transakcji a było to w nocy o 3 rano, dzwoniłam bo były jakieś telefony do mnie z dziwnych długich numerów kilka razy, aż się obudziłam patrzę a tu smsy że "your uber driver bla bla czeka na mnie" to się wkurzyłam patrzę na moje konto bankowe a tam blokady ubereats myślałam że się zagotuję, potem dzwonię do banku, potem o 4 rano idę do bankomatu szybko wypłacić kasę, potem znowu dzwonię do banku zastrzegam kartę, już nic nie ukradną no 50 groszy zostawiłam. Od dziś nie płacę już kartą nawet.


RE: Uber ostrzeżenie - Damian0820 - 01-09-2017 12:59

Mozesz miec pretensje tylko do siebie, powszechnie wiadomo ze
[Obrazek: comment_iGffM5KwCi4KUxrpMwsgOWUcvWXkHXQ3.jpg]


RE: Uber ostrzeżenie - darmoweprobki - 01-09-2017 13:07

Co kolego jak jesteś taki mądry poczekaj aż ciebie to spotka, pomyślałeś że te pieniądze były mi potrzebne na spłatę np. jakiejś raty na już na wczoraj pomyślałeś chwilę? A jeśli nie pomyślałeś to się nie udzielaj. Poczekamy co zrobią na policji bo jeśli nic to będę ich cisnąć aż do skutku teraz technika jednak jest lepsza i są wydziały policji które zajmują się tylko takimi przestępstwami. Nie dziękuję za wsparcie


RE: Uber ostrzeżenie - twardy - 01-09-2017 13:10

Chargeback?


RE: Uber ostrzeżenie - darmoweprobki - 01-09-2017 13:11

Karta debetowa czyli odpada

Chwila muszę porobić screeny i na policję i tu moment jestem wkurzona czyli chwilę mi to zajmie.


RE: Uber ostrzeżenie - Cromiell - 01-09-2017 13:47

Karta debetowa na pewno nie ma możliwości chargeback? Ja miałem kiedyś wtopę na 800 PLN z fiverem... Oczywiście niczego im nie udowodniłem, ale było to jedyne miejsce gdzie użyłem swojej karty MasterCard - komputer był również czysty. Wtedy skończyło się na reklamacji i właśnie chargebacku.


RE: Uber ostrzeżenie - darmoweprobki - 01-09-2017 13:48

(01-09-2017 13:10)twardy napisał(a):  Chargeback?

(01-09-2017 13:47)Cromiell napisał(a):  Karta debetowa na pewno nie ma możliwości chargeback? Ja miałem kiedyś wtopę na 800 PLN z fiverem... Oczywiście niczego im nie udowodniłem, ale było to jedyne miejsce gdzie użyłem swojej karty MasterCard - komputer był również czysty. Wtedy skończyło się na reklamacji i właśnie chargebacku.

Ale jak mam to zrobić skoro na infolinii nikt nic takiego nie powiedział?


RE: Uber ostrzeżenie - twardy - 01-09-2017 13:54

Wpisz swoja karte i nazwe banku w google... Xpokerface


RE: Uber ostrzeżenie - darmoweprobki - 01-09-2017 14:07

Haha bardzo śmieszne


RE: Uber ostrzeżenie - twardy - 01-09-2017 14:10

Za bardzo rozgarniety to ty nie jestes widze. Nie masz wpisywac numeru karty razem z kodem cvv w google (wtf? Xpokerface). Sprawdz po prostu czy twoj bank dla twojej karty przewiduje usluge chargeback. O jezusiku...