Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cashandra - Budowa marki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Cashandra - Budowa marki (/Temat-Cashandra-Budowa-marki-150454)

Strony: 1 2


Luty... - Cashandra - 13-02-2018 17:24

Robię zdecydowanie za dużo rzeczy na raz, a mam jeszcze pomysłów w głowie co nie miara. Za mało zdecydowanie skupiam się na pozycjonowaniu i SEO co sobie wcześniej założyłem - niestety prokrastynacja Tongue.
W ostatnim czasie coś tam wpadło, wygrałem konkurs z książką, jakieś kryptowaluty wpadły, na główną Wykop trafiłem, ale to kompletnie nie przełożyło się na jakieś zyski.

Ogólnie coś tam zarobiłem - atakuje MyPay i inne strony rozkminiam, już sporo przesiałem. Jeżeli ktoś chce współpracować, razem działać, liczyć na REFBACKI, to z chęcią polecam dołączyć do grupy:

Grupa Kapitałowa Cashandra
[Obrazek: ForumCashandra.png]

Z tego co zauważyłem to raczej mało osób tutaj chce współpracować. GKC jest stworzona z myślą o wspólnym klikaniu sobie, wymiany partnerskiej, motywacji, grona osób zaangażowanych w swoje projekty działających w grupie itd.

Więcej info tutaj.