Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cashandra - Budowa marki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Cashandra - Budowa marki (/Temat-Cashandra-Budowa-marki-150454)

Strony: 1 2


Cashandra - Budowa marki - Cashandra - 30-08-2017 19:58

Ostatnio naszła mnie motywacja do powrócenia projektu z 20 sierpnia 2014 roku który porzucany był wielokrotnie. Przypomniało mi się, że istnieje to forum zarabiam.com z dziennikami pracy itd., choć nigdy się tu nie udzielałem wcześniej.

Od 5 dni, a pewnie i tydzień minął, ciągle trapi mnie założenie wątku. Więc zgodnie z ideą filmu "Jestem na tak" (eng. Yes Man) z Jimmem Carreyem, produkcja rok 2008 zakładam wątek po ciągłej prokratynacji i zajmowaniu się pierdołami.

Niedługo dobiję do 100 000 wyświetleń. Cel to zwiększenie wyświetleń, większe zaangażowanie, monetyzacja (spieniężenie bloga) - ogólne rozwinięcie i inwestowanie w niego - czasu, pieniędzy.

Jestem otwarty na współpracę, pomoc oraz pytania.

Kwiecień 2017 - 1369
Maj 2017 - 1496 (+127)
Czerwiec 2017 - 1772 (+276)
Lipiec 2017 - 2093 (+321)
Sierpień 2017 - 2453 (+360)


Ostatnio utrzymuję tendencję wzrostową choć to jest niczym w porównaniu z okresem kiedy tym się bardziej zajmowałem:

Styczeń 2015 - 5251
Sierpień 2015 - 5101
Styczeń 2016 - 5176


[attachment=4320]


RE: Cashandra - Budowa marki - wrzochal11 - 31-08-2017 08:39

Jaka tematyka bloga?

Powodzenia oczywiście życzę Smile


RE: Cashandra - Budowa marki - MESWEB - 31-08-2017 09:47

A może by tak połączyć siły? Pisał byś poradniki na mojej stronie a ja bym Ci płacił lub podpiął Adsense.


RE: Cashandra - Budowa marki - Cashandra - 31-08-2017 09:55

(31-08-2017 08:39)wrzochal11 napisał(a):  Jaka tematyka bloga?

Powodzenia oczywiście życzę Smile
Wpis z wczoraj:
https://www.wykop.pl/link/3897297/mowi-po-polsku-robi-wywiady-z-miliarderami-dolarowymi/

Tematyka jest różnorodna, zamysłem początkowym był rozwój, samodoskonalenie, motywacja, są tematy związane z finansami, inwestycjami, pieniędzmi, istnieją również posty o sporcie, zakładach bukmacherskich, polityce, marihuanie, ogólnotematycznie dość jest bo też taki miał być zamysł.

Mam jakąś tam wizję, ale nie mam jej sprecyzowanej. Myślę, że to samo wyjdzie w praniu przy większym zaangażowaniu.

Dzięki za post Wink.

(31-08-2017 09:47)MESWEB napisał(a):  A może by tak połączyć siły? Pisał byś poradniki na mojej stronie a ja bym Ci płacił lub podpiął Adsense.
Owszem jak już napisałem, jestem otwarty na współpracę. Napisz do mnie, bądź ja zaraz napiszę do Ciebie.


Praca Z Domu, Praca Online, Praca Przez Internet - Cashandra - 27-12-2017 20:55

Nie wszystko poszło po myśli tak jak to miało być, jednak teraz powoli prostuję wszystkie sprawy i wracam z projektem:

PRACA Z DOMU, PRACA ONLINE, PRACA PRZEZ INTERNET

Zobaczymy jak to wyjdzie, plany są ambitne jak zawsze, cel to zarabianie tak jak wyżej jest to napisane - bez wychodzenia z domu. Pod uwagę biorę wszystkie opcje, sprzedaż przez internet jakieś Allegro, OLX, ankiety, klikanie, MLMy, banery, zakłady, dosłownie wszystko.

Na współpracę jestem otarty, z chęcią zapoznam się z programami godnymi polecenia, wypłacalnymi od revenue-share, hyipy, po kopalnie bicoinów, czy leady itd.

Zastanawiam się na razie czy zacznę od 1 stycznia, czy trochę wcześniej. Na razie wszystko muszę sobie konkretnie zaplanować - czas pracy, co, gdzie i jak itd.


RE: Cashandra - Budowa marki - Tonn - 27-12-2017 23:01

Bloga już nie prowadzisz? Bardzo fajne sumki wyciągałeś.
Dobrze, że znów znalazłeś motywację do prowadzenia dziennika. Powodzenia życzę w dalszym zarabianiu.


Jedna rzecz - Cashandra - 28-12-2017 23:40

(27-12-2017 23:01)Tonn napisał(a):  Bloga już nie prowadzisz? Bardzo fajne sumki wyciągałeś.
Dobrze, że znów znalazłeś motywację do prowadzenia dziennika. Powodzenia życzę w dalszym zarabianiu.
Ja właśnie mam problem z tym, że za dużo nowych projektów otwieram i nie skupiam się na żadnym na poważnie. Chyba muszę przeczytać książkę The One Thing Garrego Kellera.

Niestety to nie są sumki, tylko wzrost wyświetleń. Z nowym rokiem to u większości osób jest ta magiczna motywacja, najtrudniej jest ją niestety utrzymać.

Jeżeli ktoś chce mi pomóc, niech napisze tutaj, albo na PW, jakie programy są godne polecenia, wiem np. że mypay jest wypłacalny. Jak to jest z np. ankietami czy innymi leadami. Z chęcią zapoznam się ze wszystkim, bo czas na to, aby z każdą opcją się zapoznać to wielogodzinne tomiki finansowej internetowej poezji. Tongue


RE: Cashandra - Budowa marki - Tonn - 29-12-2017 00:04

O kurcze coś mi się w oczach poprzewracało. Jakoś nie zauważyłem, że to wyświetlenia a nie zarobki Big Grin. Mimo wszystko jakbyś systematycznie bloga prowadził, to kto wie, może i byś osiągał takie wyniki.

Co do sposobu zarobku to jest ich wiele; suby, ppi (ogads na telefony), programy afiliacyjne, kryptowaluty, dropshipping, resell i tak na prawdę wiele, wiele więcej. Musisz się na jakiś sposób zdecydować, znaleźć niszę i działać Smile. Na programy, które oferują szybki zarobek radzę uważać.


RE: Cashandra - Budowa marki - Cashandra - 01-01-2018 07:55

Ok dzięki za wpis, właśnie tą systematyczność muszę ugruntować.

Testował będę wiele sposobów w tym roku. W każdym razie jedziemy z koksem Smile.


RE: Cashandra - Budowa marki - ggusiaja - 01-01-2018 10:17

Życzę powodzeniaSmile