Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja mobilna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Aplikacja mobilna (/Temat-Aplikacja-mobilna-150431)



Aplikacja mobilna - Damianos 500 - 30-08-2017 03:36

Siemka! Mam pewien pomysł na aplikację mobilną, która moim zdaniem ma szansę stać się mocną marką na rynku. Jest to aplikacja społecznościowa. Niestety sam nie potrafię programować i nie wiem jak się do tego zabrać. Może jest tu jakiś programista, który potrafi co nie co? Oczywiście pomysł możemy razem dopracować jak z zyskami się dogadamy. Nie chcę też sprzedać żadnego pomysłu itp. Także jak jest jakiś zdolny programista aplikacji chętny na realizacje projektu i ewentualny zarobek to pisać priv.


RE: Aplikacja mobilna - Kefefe - 30-08-2017 08:32

Ja polecałbym ci się samemu pouczyć. Daje wiele satysfakcji Wink


Aplikacja mobilna - mahuzz - 30-08-2017 12:37

Kefefe, jeśli jest to aplikacja, która ma szanse zaistnieć na rynku, jest na nią pomysł i uważa ze się przyjmie, to chyba największa głupota byłoby robić to samemu od zera. Prawdę mówiąc, dużo osób na forum programuje. Jeśli nie... spróbuj freelancer albo znajdź forum programistów Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Aplikacja mobilna - Damianos 500 - 30-08-2017 18:45

No niestety zanim bym się nauczył itp to długo by zajęło dlatego kogoś szukam