Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak weny, brak pomysłu, brak wszystkiego... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Brak weny, brak pomysłu, brak wszystkiego... (/Temat-Brak-weny-brak-pomyslu-brak-wszystkiego-150429)



Brak weny, brak pomysłu, brak wszystkiego... - matek2204 - 30-08-2017 00:01

Witam. W necie zarabiam już ponad rok i jak dotąd to działałem tylko w subach sms i co jakiś czas udawało mi się niezłe sumki wyciągnąć. Od jakiegoś czasu nie mam żadnego pomysłu, nie wiem czy dalej siedzieć w sub sms czy coś innego? Nie mam kompletnie nic w głowie. Jak ktoś jest chętny coś podpowiedzieć to bardzo bym prosić pw lub tutaj. Pozdrawiam


RE: Brak weny, brak pomysłu, brak wszystkiego... - dazy19 - 30-08-2017 00:24

Być może szukaj pomysłów u innych i podglądają konkurencje Tongue w góglu znajdziesz wszystko Tongue


RE: Brak weny, brak pomysłu, brak wszystkiego... - janbers - 31-08-2017 07:53

A tyle do okoła dobrych firm do zarabiania [ nie mylić z hyip, revshare itp ] I to z zapewnionym dochodem na lata. W razie potrzeby podpowiem.


RE: Brak weny, brak pomysłu, brak wszystkiego... - Captain - 31-08-2017 09:12

(31-08-2017 07:53)janbers napisał(a):  A tyle do okoła dobrych firm do zarabiania [ nie mylić z hyip, revshare itp ] I to z zapewnionym dochodem na lata. W razie potrzeby podpowiem.

Serio? To jakim cudem przeglądając forum codziennie od wielu miesięcy nie znam ani jednej? (która nie byłaby hyipem/revsharem).


RE: Brak weny, brak pomysłu, brak wszystkiego... - Krakersik - 31-08-2017 11:04

Trzeba wierzyć, bez tego nawet najlepszego sposobu nie wykorzystasz Wink


RE: Brak weny, brak pomysłu, brak wszystkiego... - janbers - 31-08-2017 20:17

Tu nie ma nic do 'wiary'. Szukasz, pytasz i masz. I wybierasz konkretne firmy, realne, i najlepiej Polskie. Nie revshare, hyip, matryce itp. Ale konkret z konkretnym biznesem i możliwosciami dochodu. Jeśli poświęcasz więcej niż kilka godz. dziennie w necie i nie zarobisz nawet 1 tys $ miesięcznie to szkoda marnowania czasu.


RE: Brak weny, brak pomysłu, brak wszystkiego... - piotrgk4 - 31-08-2017 20:37

[Obrazek: s8rRsBN.jpg]


RE: Brak weny, brak pomysłu, brak wszystkiego... - janbers - 02-09-2017 07:38

Następna rzecz - wchodzenie w hyipy itp. Wpłacasz pare $ i nie spisz po nocach myśląc jedynie o tym żeby nie 'padł ' jak długi przed wybraniem chociaż depozytu, a tu mowa o zarobieniu. Starając się zarobić w tego typu wynalazkach marnuje się tylko czas. Stracisz w jednym drugim , piątym czy 20 -stym i masz dość. 'wena' gdzieś odeszła. Czy nie lepiej 1 a konkretna firma i spokojne zarabianie ? I nie inwestowanie 10 czy 100 $ ale tak od razu tysiąc a nawet kilka tys $ ? I wtedy mając nawet 1 % dziennie - zarabiasz, i to widzisz jak przybywa Ci kasy codziennie. Potem reinwestycja - osiągnięcie pewnego poziomu i stały dochód. [ u mnie w ten sposób pracuje ok. 5 tys $ ] i nie martwię się że wstanę rano a tu raptem nie ma firmy. Bo po prostu w takie nie wchodzę.


Brak weny, brak pomysłu, brak wszystkiego... - Hybrid1990 - 05-05-2018 06:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.