Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IQOption - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: IQOption (/Temat-IQOption-150420)



IQOption - Zaperr44 - 29-08-2017 15:53

Mam 2 pytanie dotyczące tej strony :

1.Czy jeżeli wykonam depozyt z karty kredytowej będę mógł potem wypłacić na jakiś innych procesor? np.skrill? I czy to prawda że jezeli wplace 20$ to tyle samo moge potem wyplacic?

2.W jaki sposob trzeba przejsc weryfikacje? Słyszałem ze dowód osobisty i rachunek ale jezeli rachunek jest nie na moje imie i nazwisko to i tak sie przyjmie?


RE: IQOption - MaLiN - 30-08-2017 09:26

1. Nie korzystałem z IQoption, ale u większości brokerów jest tak, że wypłacić możesz poprzez procesor, którym wpłacałeś kasę. Ale chyba tu możesz sobie wybrać inny procesor Wink

2. Skan dokumentu, skan rachunku (jeśli nie masz, spróbuj przesłać im skan rachunku bankowego, który jest na Ciebie). Jeśli tego nie zaakceptują, napisz do nich.


RE: IQOption - DarekDzak - 23-12-2017 15:13

Co do drugiego, w banku za małą opłatą wystawiają odpowiedni dokument który potwierdza twój adres.