Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie zgadniecie, ile kont dziennie usuwa Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Nie zgadniecie, ile kont dziennie usuwa Facebook (/Temat-Nie-zgadniecie-ile-kont-dziennie-usuwa-Facebook-150411)



Nie zgadniecie, ile kont dziennie usuwa Facebook - Pablo1878 - 29-08-2017 13:40

Liczba jest niesamowita.

Każdego miesiąca na Facebooku loguje się ponad 2 miliardy osób. Zakładając, że jedna osoba ma tylko jedno konto, to i tak daje naprawdę potężną liczbę. Okazuje się, iż moderatorzy portalu społecznościowego prężnie walczą jednak z oszustami oraz fałszywkami.

Szef działu bezpieczeństwa Facebooka, Aex Stamos poinformował, iż Facebook każdego dnia usuwa ponad milion kont naruszających regulamin strony (!). Stamos stwierdził także, iż w niektórych momentach ta liczba jest znacznie wyższa. Osobiście jestem naprawdę zaskoczony, bowiem spodziewałem się zaledwie kilku lub kilkunastu tysięcy usuniętych kont. Liczba przekroczyła jednak milion.

Oprócz tego, Facebook w najbliższym czasie zatrudni około 3 tysięcy osób, których zadaniem będzie moderacja oraz usuwanie nieodpowiednich treści z serwisu. Portal ma także korzystać z pomocy sztucznej inteligencji oraz specjalnie skonstruowanych algorytmów.

Liczby są naprawdę imponujące, a jestem pewien, że wraz z czasem będą one rosnąć.

Źródło: instalki.pl, CNBC


RE: Nie zgadniecie, ile kont dziennie usuwa Facebook - darecki9696 - 04-09-2017 09:49

Nic dziwnego w większości to fake konta Wink


RE: Nie zgadniecie, ile kont dziennie usuwa Facebook - makingmoney - 05-09-2017 19:39

...


RE: Nie zgadniecie, ile kont dziennie usuwa Facebook - Pablo1878 - 06-09-2017 13:16

(05-09-2017 19:39)makingmoney napisał(a):  Niesamowite a zarazem imponujące i interesujące. Ciekawe ile wiadomości dziennie wysyłanych jest na Facebooku, mógłbyś poszukać informacji i dać znać otwierając nowy temat?

Akurat ten artykuł wyskoczył mi wpisując w google frazę facebook. Wink


RE: Nie zgadniecie, ile kont dziennie usuwa Facebook - Fricooo - 06-09-2017 13:31

@[makingmoney] Znalazłem informację że jest to 150 tys wiadomości na każde 60 sekund


RE: Nie zgadniecie, ile kont dziennie usuwa Facebook - charizard123 - 18-12-2017 13:51

Jak na dwa miliardy użytkowników to jakby wyciągnąć kroplę z morza. Szybko przybywa i tak nowych.