Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanie wakacje - dokąd? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Tanie wakacje - dokąd? (/Temat-Tanie-wakacje-dokad-150379)

Strony: 1 2 3


Tanie wakacje - dokąd? - PaulRcootiC - 28-08-2017 14:42

Cześć, chcialbym w przyszlym roku wybrac sie na wakacje, kierunek zagranica. Budżet ok.2000zł na 2 osoby (budzet na hotel,przejazd itd.). Interesowałaby mnie podróż autokarem/samolotem, odpada przejazd wlasnym autem. Był ktoś na takich wakacjach? Jest w stanie ktoś coś konkretnego polecić? Osobiście myślałem o wschodnich krajach, tj. Ukraina, może Rosja,ale z takim budzetem to watpie.


RE: Tanie wakacje - dokąd? - Czaq - 28-08-2017 17:54

Znajomy podróżuje z mocno ograniczonym budżetem i bardzo poleca Ukrainę.
Nie powinnaś przekroczyc 2k Wink


RE: Tanie wakacje - dokąd? - sowiecki odpad - 28-08-2017 18:36

Ta jedźta do ruskich i ich dorabiajta a budzicie się i zobaczycie moskali na wsi


RE: Tanie wakacje - dokąd? - PaulRcootiC - 28-08-2017 18:52

(28-08-2017 17:54)Czaq napisał(a):  Znajomy podróżuje z mocno ograniczonym budżetem i bardzo poleca Ukrainę.
Nie powinnaś przekroczyc 2k Wink

Jakie powinnaś? Xpokerface


RE: Tanie wakacje - dokąd? - xjointmanx - 29-08-2017 11:21

Jedynie co do przejazdu mogę pomóc tak mi sie wydaje ze tanio https://www.flixbus.pl w busach jest internet i gniazdka aby naładowac laptopa smartfona. Co do miejsca wypoczynku to przez wyszukiwarke flixbusa mozesz sobie ustalic co gdzie i kiedy potem juz wiadomo poszukac hotel.


RE: Tanie wakacje - dokąd? - Squnek - 29-08-2017 11:45

Może Chorwacja.


RE: Tanie wakacje - dokąd? - mcmaks - 29-08-2017 11:56

Polecam Chorwację albo Włochy Big Grin


RE: Tanie wakacje - dokąd? - dazy19 - 29-08-2017 13:41

Turcja jest dość tanim krajem bardzo wartym zwiedzenia i nie jest jeszcze tak bardzo arabskim jednak idzie odczuć różnorodność kulturową. Fajnie też wspominam Gruzję lecz tam koszty dojazdu mogą być znaczące jednak cała reszta jest na najwyższym standardzie jak dla nas Polaków niemal za darmo Smile


RE: Tanie wakacje - dokąd? - verona - 29-08-2017 13:46

Tanio i ciepło to do Bułgarii Wink Hotele tanie, a ceny np. w spożywczych jak u nas albo i niższe. Sporo się oszczędzi np. w porównaniu z Włochami czy innymi krajami gdzie waluta nie sprzyja.

Z miejsc które mogę polecić z których każde w jakimś aspekcie wygrywa:
- Bułgaria -> Ceny
- Cypr -> Widoki
- Dubaj -> Luksus

PS Unikaj biur podróży. Szukaj tanich lotów w wizzair/ryanair w dwie strony a potem pod ich termin hotel.


RE: Tanie wakacje - dokąd? - nykkusek - 29-08-2017 13:50

Ja 2 lata temu na last minute wyrwalem Grecje, Zakynthos za 700 od osoby z samolotem, all inclusive itd. Hotel może nie miał 5 gwiazdek ale było fajnie.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka