Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja, ale gdzie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja, ale gdzie? (/Temat-Inwestycja-ale-gdzie-150376)



Inwestycja, ale gdzie? - therazmo - 28-08-2017 14:15

Witam, poleca ktoś jakiś serwis, który nie jest samem? Może jakiś revshare lub coś innego. Chcę wrzucić 25 $ i systematycznie wyciągać. Dobrze jak byłyby codzienne wypłaty. Jak coś mogę wejść z refa.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka


RE: Inwestycja, ale gdzie? - Wojtek574 - 28-08-2017 15:16

Może i coś jest ale tak małą sumę się nie opłaca bo zanim zaczniesz coś sensownego wyciągać z tego to już program padnie


RE: Inwestycja, ale gdzie? - therazmo - 28-08-2017 15:18

Hmm, ok. W sumie mogę przeznaczyc trzykrotnosc tego. Ale myślalem że 25 będzie ok na zapoznanie sie z takimi programami, aby później inwestować wiecej.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka


RE: Inwestycja, ale gdzie? - MESWEB - 28-08-2017 15:22

Zapraszam do kontaktu. Mam kilka pomysłów jak się wzbogacić.


RE: Inwestycja, ale gdzie? - janbers - 29-08-2017 07:02

Dobra odpowiedź ' padnie' zanim zarobisz. Więc czemu takie wybierać ? Mamy 3 obecnie które trwają i trwać będą długo. Inwestycje dowolne i można też zarabiać na procencie składanym. Co do sumy inwestycji - 25 $ to raczej nie da efektu, jedynie po długim czasie. Ale jest 1 bardzo dobry i da pieniądze już od inwestycji 50 $.


RE: Inwestycja, ale gdzie? - Czaq - 29-08-2017 08:15

Szczerze? To nie ma lepszej inwestycji od postawienia na siebie. Dużo pewniejszym zarobkiem a raczej metodą są obecne serwisy proponujące programy partnerskie.
Polecam poczytać troche w Subskrypcjach SMS - dziale na forum.
W razie pytań pisz do mnie śmiało Smile


RE: Inwestycja, ale gdzie? - wrzochal11 - 29-08-2017 08:33

Zgadzam się z przedmówcą. Najlepsza inwestycja to ta w samego siebie Smile
Za te chociażby 25 dolarów śmiało można postawić swoją stronę, która w dłuższej perspektywie może przynieść zarobki.


Inwestycja, ale gdzie? - Hybrid1990 - 06-04-2022 09:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.