Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam GLS.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: Sprzedam Domenę (/Forum-Sprzedam-Domene-242)
+---- Wątek: Sprzedam GLS.PL (/Temat-Sprzedam-GLS-PL-150301)



Sprzedam GLS.PL - jopekf - 25-08-2017 12:44

Tak jak w temacie sprzedam domenę gls.pl, która posiada spory ruch. Domena potrzebuje trochę czasu nie mniej jednak jest to bardzo dobra inwestycja. W niemczech jest bank gls.de


RE: Sprzedam GLS.PL - Mksuzi - 26-08-2017 17:27

Jaka cena ?


RE: Sprzedam GLS.PL - jopekf - 30-08-2017 10:14

30 000 netto


RE: Sprzedam GLS.PL - ABCDEF - 30-08-2017 10:41

(25-08-2017 12:44)jopekf napisał(a):  sprzedam domenę gls.pl, która posiada spory ruch.

BUHAHAHAHA

30 000PLN za tak gównianą domenę? Posiada spory ruch? Chyba nabity, bo jakoś nie widzę po statystykach, by miała ten ruch.

Nie kupujcie, to mina.

Edit;
Jakby kogoś to interesowalo, ruch organiczny na tej domenie to max 20uu MIESIECZNIE Wink


RE: Sprzedam GLS.PL - lechoo - 31-08-2017 14:48

Próbowałeś domenę "podsunąć" znanej firmie kurierskiej? Uważam że oni jako jedyni będą zainteresowani jej posiadaniem. Być może przy udanych negocjacjach uda się ją za więcej sprzedać.


RE: Sprzedam GLS.PL - WhiteNigga - 31-08-2017 15:38

Chyba nie są zainteresowani skoro wystawia oferte tu na forum


RE: Sprzedam GLS.PL - jopekf - 01-09-2017 15:13

Próbowałem, ale łatwiej byłoby to zrobić z jakimś kontaktem. Gdyż Pani z którą prowadziłem rozmowy, argumentowała " że na naszej stronie jest więcej ruchu". Więc najlepiej byłoby dojść tam po kontaktach. Istnieje też szansa na odsprzedaż Mercedesowi gdyż mają samochód GLS motywów jest sporo. Ja osobiście nie mam czasu się tym zająć konkretnie.