Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instagram + OGADS = Łatwy zarobek! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Instagram + OGADS = Łatwy zarobek! (/Temat-Instagram-OGADS-Latwy-zarobek-150292)

Strony: 1 2


Instagram + OGADS = Łatwy zarobek! - Krashai - 25-08-2017 00:48

1. Nazwa poradnika/niszy: Instagram + OGADS = Łatwy zarobek!

2. Opis poradnika/niszy: Sprzedaję już ostatni napisany przeze mnie poradnik do IG. Ogólnie rzecz biorąc poradnik w prosty sposób pokazuje jak połączyć świetną niszę z ogads i zacząć zarabiać na instagramie. Nisza dobra na Polskę jak i zagranicę, ogólnie nie do wyczerpania ponieważ ludzi na instagramie jest baaardzo dużo Big Grin. Możesz zakupić u mnie wszystkie 3 poradniki w komplecie za 50zł (Jeżeli nie masz jeszcze poprzednich). Daję gwarancję zwrotu jeżeli nie zarobisz ceny kompletu bądź poradnika stosując się do niego. Support cały czas na PRIV.
Komplet poradników daje Ci najlepsza wiedzę!

3. Zdjęcia
:

Zarobki z dziś na tej niszy.
[Obrazek: 2u3xksk.png]

Zarobki z całego tygodnia.
[Obrazek: 7c0406e6ef7a2.png]

4. Cena: 25zł

5. Kontakt
: PW


RE: Instagram + OGADS = Łatwy zarobek! - Majka - 30-08-2017 07:48

Poradnik bardzo krótki. Opisana jest w nim jedna metoda zarobku na instagramie. Korzystamy z serwisu OGADS lecz możemy także dobrać programy sub sms. Sposób zarobku nie jest niczym wyszukanym, wyjątkowym ale uważam, że skutecznie można na nim zarobić parę groszy. Miałam okazję czytać wszystkie poradniki, które były sprzedawane przez Krashai. Uważam, że ten jest najsłabszy co nie zmienia faktu, iż wszystkie są na jakimś dość dobrym poziomie. Poradnik dopuszczam do sprzedaży, gdyż jestem przekonana, że przy nakładzie kilkugodzinnym i silnej motywacji w jeden dzień odrobimy cenę poradnika. Pomoc autora w cenie poradnika Smile
Sugeruję zmianę ceny poradnik na 15zł/40zł za wszystkie.
Ocena ogólna 5/10

Zarabiamy, start Wink
PS: popraw błędy ortograficzne przed pierwszą sprzedażą Tongue



@[Krashai]


RE: Instagram + OGADS = Łatwy zarobek! - aftero21 - 30-08-2017 16:46

Idzie pw


RE: Instagram + OGADS = Łatwy zarobek! - xjointmanx - 30-08-2017 19:52

A jezeli mam twoje 2 wczesniejsze poradniki to co z tym nadal do kupienia czy tez wysylasz osoba co kupily za free Smile


RE: Instagram + OGADS = Łatwy zarobek! - Krashai - 31-08-2017 11:36

(30-08-2017 19:52)xjointmanx napisał(a):  A jezeli mam twoje 2 wczesniejsze poradniki to co z tym nadal do kupienia czy tez wysylasz osoba co kupily za free Smile
Nie wysłałem jeszcze nikomu za darmo poradnika xD


RE: Instagram + OGADS = Łatwy zarobek! - KontrolC - 31-08-2017 12:43

Biorę za 15 tak jak Majka napisala


RE: Instagram + OGADS = Łatwy zarobek! - Hoolig4n - 02-09-2017 00:25

Autor wam odpisał? Pisałem pare dni temu i 0 odzewu...


RE: Instagram + OGADS = Łatwy zarobek! - fusek - 03-09-2017 09:12

Za 15wezneWink


RE: Instagram + OGADS = Łatwy zarobek! - Krashai - 04-09-2017 11:06

Już odpisałem i można spokojnie dalej pisać.


RE: Instagram + OGADS = Łatwy zarobek! - Krashai - 05-09-2017 11:59

Zostało 7 sztuk na sprzedaż!

Edit . wyczyściłem skrzynkę.