Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie dla kupujących / sprzedających na Ebay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie dla kupujących / sprzedających na Ebay (/Temat-Pytanie-dla-kupujacych-sprzedajacych-na-Ebay-150290)



Pytanie dla kupujących / sprzedających na Ebay - AimBoster - 24-08-2017 23:47

Witam.
Chcę sprzedawać produkty cyfrowe na Ebay, niestety portal nie ułatwia mi tego, ponieważ nie ma opcji przesyłki elektronicznej (e-mail).

Pytanie dla kupujących: Podczas gdy zakupisz produkt masz możliwość skontaktowania się ze sprzedawcą? Jeśli tak to jak, abym mógł wyjaśnić na swojej aukcji.

Pytanie dla sprzedających: Jeżeli ktoś kupi mój produkt, mam możliwość skontaktowania się z nim? Jeśli tak, to w jaki sposób.

Jeśli ktoś ma inny pomysł, jak dostarczyć produkt cyfrowy do kontrahenta, chętnie wysłucham Smile


Pytanie dla kupujących / sprzedających na Ebay - mahuzz - 25-08-2017 11:26

Z tego co zdążyłem na szybko obczaić - Przesyłka krajowa priorytetowa, koszt bezpłatny i jazda Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Pytanie dla kupujących / sprzedających na Ebay - AimBoster - 25-08-2017 13:03

(25-08-2017 11:26)mahuzz napisał(a):  Z tego co zdążyłem na szybko obczaić - Przesyłka krajowa priorytetowa, koszt bezpłatny i jazda Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To nie odpowiada na pytanie, jak mam dostarczyć drogą internetową przesyłkę do kontrahenta Big Grin


Pytanie dla kupujących / sprzedających na Ebay - mahuzz - 25-08-2017 13:28

Wydaje mi się ze musisz dostawać informacje o kontrahencie, razem z mailem Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Pytanie dla kupujących / sprzedających na Ebay - AimBoster - 25-08-2017 18:20

(25-08-2017 13:28)mahuzz napisał(a):  Wydaje mi się ze musisz dostawać informacje o kontrahencie, razem z mailem Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To wyczytałem i dowiedziałem się, że tylko dane zamieszkania, nie jestem pewien co do email.
Dzisiaj wypatrzyłem polskie forum eBay, więc tam możliwe, że uzyskam odpowiedz,