Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! (/Temat-Zarabiaj-na-Buxach-Automatycznie-BOT-150284)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - grand37 - 20-10-2017 19:26

W jaki sposób program obchodzi zabezpieczenie przy logowaniu przeważnie jest to wybierz obrazek czy muszę się fizycznie najpierw pologować wszędzie bo jestem w trakcie rejestracji stron z twojego pliku oczywiście z refami?


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Maro - 20-10-2017 22:29

(20-10-2017 19:26)grand37 napisał(a):  W jaki sposób program obchodzi zabezpieczenie przy logowaniu przeważnie jest to wybierz obrazek czy muszę się fizycznie najpierw pologować wszędzie bo jestem w trakcie rejestracji stron z twojego pliku oczywiście z refami?

Ja osobiscie nie wiem w jaki sposob, ale obchodzi.
Podajesz tylko czasem captche ale to tez nie we wszystkich serwisach
Nie musisz sie logować.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - grand37 - 20-10-2017 23:11

Mam 18 stron w allu jutro dodam kolejne 0,5$ już mi nastukało z 10 stron w 2h może reszta ma 0 póki co. Zachęcające to jest. Jutro poczytam o tym drugim programie, a możecie mi napisać o co chodzi z tymi kluczami dla referali bo jestem zielony w temacie jak je dostać i jak je zastosować?


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Maro - 20-10-2017 23:25

Jesli chodzi o MC(multiclicker) to aby uruchomic skrypt potrzebny jest klucz aktywacyjny. Dostaniesz go od autora w zamian za rejestrację z jego reflinku.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 21-10-2017 07:22

(20-10-2017 19:26)grand37 napisał(a):  W jaki sposób program obchodzi zabezpieczenie przy logowaniu przeważnie jest to wybierz obrazek czy muszę się fizycznie najpierw pologować wszędzie bo jestem w trakcie rejestracji stron z twojego pliku oczywiście z refami?
Program działa na zasadzie uczenia się captchy, z czasem będziesz jej przepisywał coraz mniej, Ja np. teraz jak przepisuje to 5 max 15 captchy różnie a mam dodane ponad 100 buxów.

(20-10-2017 23:11)grand37 napisał(a):  Mam 18 stron w allu jutro dodam kolejne 0,5$ już mi nastukało z 10 stron w 2h może reszta ma 0 póki co. Zachęcające to jest. Jutro poczytam o tym drugim programie, a możecie mi napisać o co chodzi z tymi kluczami dla referali bo jestem zielony w temacie jak je dostać i jak je zastosować?

Dokładnie tak jak napisał @[Maro], możesz też wykupić subskrypcje na forum twórcy programu MC i sam generować sobie klucze.

Przy okazji chciałbym was przeprosić za zamułę z nowymi buxami natomiast to już chyba jakaś złośliwość siedzi mi na karku ponieważ wziąłem 2 dni wolne z pracy żeby się zająć wszystkim to mi internet 2 dni nie działał, operator stwierdził że w moim mieście siadły 3 nadajniki na raz. Mam nadzieje że dziś jak wrócę z pracy to będzie działał a przynajmniej da mi odpalić alla i mc.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - rezen - 21-10-2017 10:05

O co chodzi jak w polu "Last" na kilku buxach jest całe czerwone pole?
I co mam zrobić jak przypadkiem zaznaczyłem złą captche?
Zleciłem wypłatę na devclix.com , za jedną wypłatą można wypłacić maksymalnie 0.10$ od tego odchodzi jakaś prowizja czyli wychodzi około 0.08$. Po wypłaceniu do kolejnej wypłaty musimy czekać 15 dni, mając konto Starter 7 dni. Mimo tego, że miałem na miesiąc konto Quartz, cofnęli mnie do Standard i jak wchodze do sekcji upgrade konto nie ma tam nic oprócz Startera (5$). Troszke oszukany ten bux, no ale czego się mogłem spodziewać jak po 2 dniach nabiło mi tam 20$ Big Grin


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 21-10-2017 10:13

Jeśli kwota w polu last zaznaczona jest na czerwono to znaczy że albo zleciłeś wypłatę i stan konta jest niższy niż po ostatnim klikaniu, lub też nic sie nie zmieniło po klikaniu czyli kwota jest taka sama.

Captcha po chwili pojawi się ponownie, jeśli nie uruchom tego buxa jeszcze raz.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - rezen - 21-10-2017 10:18

Na buxie youromail.com mam na czerwono, ale tutaj akurat kwota jest podana na minusie, cały czas odejmuje mi od balansu. Mam nabite już -0.06$ :/


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Maro - 21-10-2017 10:59

(21-10-2017 10:18)rezen napisał(a):  Na buxie youromail.com mam na czerwono, ale tutaj akurat kwota jest podana na minusie, cały czas odejmuje mi od balansu. Mam nabite już -0.06$ :/

Sprawdz czy nie masz jakiejs reklamy co klika ci na minus. Jesli tak to odszukaj ja i wpisz do cheat words to co ma napisane zeby ja ominal.

PS. I daj nam znac czy znalazłeś Wink


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - grand37 - 22-10-2017 22:31

Chwilę po rejestracji na DEVCLIX zarobiłem 10$ zrobiłem wypłatę okazało się że mogę wypłacić tylko 10 centów a właściwie 8 po odliczeniu podatku raz na 15 dni. 16 centów na miesiąc cudownie chyba nie da się tego obejść czy zwiększyć limit wypłaty?