Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! (/Temat-Zarabiaj-na-Buxach-Automatycznie-BOT-150284)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - kubax230 - 10-10-2017 12:23

A tak ładnie szło na buxcapie Sad


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 14-10-2017 21:34

Witam, po kilku dniach ciszy w końcu miałem czas żeby coś zrobić.
Zacznę od tego że zacząłem korzystać z programu MultiClicker2, dawno już interesowałem się tym programem ale dopiero teraz zrobiłem krok do przodu, głównym powodem podjęcia tego kroku był fakt że jest sporo sprawdzonych już stron z których można korzystać i to że niektóre przestały działać z All1Tool'em.

Przejrzałem wszystkie buxy które miałem na liście i krótko napisałem co i jak, mówię miałem bo niektóre niestety potraktowały mnie banem lub zwyczajnie nie działały z all'em.

CashTravel.info - Jak zawsze bez zarzutów, kolejna wypłata zlecona.
leveclick.com - trzecia wypłata zlecona a dwie poprzednie wiszą, do smieci.
limebux.com - wypłata wisi od 20.09, poczekam jeszcze kilka dni ale nie daje mu zbyt dużej szansy.
meryclix.me - jeszcze nie uzbierałem minimum ale z tego co obserwuje na forach zagranicznych, bux jest wypłacalny.
tony2000ptc.xyz - Jeszcze nie uzbierałem wypłaty ale jestem sceptyczny jeśli chodzi o tego buxa.
buxcap.com - niestety admin zrezygnował z działalności.
saskiaptc.info - Przenosze się z All'a do MC2 ze względu na ClixGrid. Zastanawia mnie jedno, stan konta wynosi x.xx a same prowizje z poleconych to x.xx napiszę maila do admina w tej sprawie.
matclick.com - na te chwilę nie przenoszę buxa do MC2, aczkolwiek na dniach pewnie to zrobie zobaczymy.
Ref-bux.com - MC2 nie posiada pluginu a chętnie bym go przeniusł bo np w saskaiptc zauważyłem różnicę od razu, aha i ten sam problem co wyżej balance 0.001 a prowizji z poleconych mam 0.01$ dlatego również napiszę do admina.
youromail.com - dostałem bana, chyba trafiłem na pułapkę bo w all'u mam nieco niższy stan konta niż przy ostatnim uruchomieniu, wysłałem zapytanie w tej sprawie.
http://www.raidenclix.info - Strona umarła.
globalactioncash.com - Zmierzam do minimum.
xgenerationptc.com - Niestety admin wyłączył opcję wypłaty tzn. nie można wybrać portfela być może trzeba opublikować na forum dowód wypłaty nie wiem zrobiłem to poczekam pare dni czy przniesie to efekt, nie tylko ja mam ten problem pojawiły się trzy tematy na forum na ten temat, jeden nawet mnie rozbawił o to co napisał jeden z użytkowników "SCAM — admin should be one dick in mouth and another in the ass because a crook is a passive gay"
tiktigo.com - przenoszę do MC2 ze względu na CG
mysticsclicks - wszystko gra i tańczy już trzecia wypłata zlecona.
grandptc.info - Upgrading script , Will be back shorty. No zobaczymy.
clixtrust.net - od 3 dni all nie klikał, przenosze do mc2. Bux jest inwestycyjny żeby wypłacić trzeba zainwestować min. 10$.
youcan5star.com - przechodzę do mc2 ze względu na clixgrid. Do wypłaty jeszcze musze troszkę nazbierać.
milaclix.com - 0.22$ do zlecenia wyplaty.
hdbux - no niestety strona umarła.
gainbux.net - do śmieci kolejny scam. Trzecia wypłata zlecona i nic.
tucon.net - wszystko ładnie działa z all'em, kolejna wypłata zlecona.
zidbux.com - Przeszedłem do MC2 ze względu na clixgrid
mateclix.com - Przeniesiony do MC2, clixgrid. Brakuje 0.12$ do zlecenia wypłapty
coinnads.com - Mogę już od kilku dni zlecić kolejną wypłatę ale ze względu na duże prowizje wolę poczekać.
uniclique.net - Nie działa z all'em, plugin mc2 też wywala błąd tak więc można go posłać do kosza.
clixunion.com - Nie działa z all'em, konieczne przejście do MC2
1cpaleads.com - Do minimum jeszcze daleko.
xracepro.net - To samo co wyżej z tym że droga nieco krótsza.
sashabux.trade - Dostałem Bana nie znam powodu, proponuje sprawdzić pułapki.
buxeto.com - Wszystko ładnie zlicza, do zlecenia pierwszej wypłaty brakuje niecałe 80centów.
undeca.it - Do wypłaty jeszcze troche.
balkanmedia.net - Piszą że wprowadzają jakieś modyfikacje, czekam.
fmgclique.com - Zleciłem pierwszą wypłatę. - doszła 14.10
adstoro.com - 44centy do zlecenia pierwszej wypłaty.
http://www.cashverts.com - Brak wypłaty a teraz jeszcze strona umarła, do śmieci.
globalclixsense.com - po mału do leci do minimum, jeśli jest wypłacalny to trzeba zainwestować w upgrade bo bardzo mały procent jest na darmowym.
solebux.com - Zleciłem wypłatę, wybrałem do tego PM ponieważ mniejszą prowizje zabierają. Po zleceniu wyskoczyła informacja że wypłaty są instant, chociaż przed zleceniem była rozpisana tabelka priorytetem wypłat poniżej 10$ najdłużej.
goodadz.cf - 80Centów i zlecę wypłatę.
neterlinx.com - 40c do wypłaty.
adsmbtc.com - jestem na półmetku do kolejnej wypłaty ale również się wstrzymam ze względu na wysokość prowizji.
ptc.clikcoin.com - pierwsza wypłata niby wyszła, ja nic nie otrzymałem być może coś pomieszalem z tym ich portfelem.
bittoclick.com - Od jakiegoś czasu nie działa z All'em, konieczne jest przejście na MC2.
buxxter.net - Tak jak już wcześniej pisałem, pierwsza wypłata otrzymana. Na purchase balance każdy z nas ma 5.50$ za tą kasę proponuje wynająć poleconych, za 5.50 wynajmiemy ich 50, dzienny przychód z tej paczki to 0.20$ po miesiącu jest 6$ które oczywiście można reinwestować.
integratehome.com - No to jest dopiero element Smile zleciłem wypłatę 64$ hehe admin twierdzi że zapłacił paypal twierdzi coś innego. KOSZ.
abcbux.com - 0.75$ do pierwszej wypłaty.
http://www.stonebux.com - Nie żyje !
dreamchaserclix.com - przeniesiony do mc2 ze względu na clixgrid.
regalbux.com - 27c do wyplaty.
r2bux.com - mozna wynajac 5 poleconych.
diamondtask.net - zbliżam się do minimum.
policeptc.info - Przeszedłem na MC2 lepiej zlicza i dzięki temu zaraz dobije minimum.
trustclix.com - niebawem dojdzie do minimum.
planetclix.net - Zlecielem wyplate
universalbux.com - Wyplata zlecona.
buxcure.com - Wypata zlecona. Przeszedem na MC2
earnbitcoinclick.com - wypata zlecona.
adztory.com - Strona nie żyje.
prodollarclix.com - Wypłata zlecona.
viprefs.net - Wypłata zlecona 6.10 i nadal czekam.
bitptc.com - Preblemy techniczne i chyba już sie nie podniesie.
http://www.ptc-revenue.com - Żeby wypłacić trzeba kliknąć 300 reklam, brakuje mi jeszcze 84 reklamy.
tambux.com - Pierwsza wypłata doszła, niskie minimum.
eldibux.com - BAN


Jutro zaktualizuje wypłaty w dokumencie, ogólnie zaktualizuje cały dokument, dodam do niego wszystko co związane z MC2 do listy będę też dodawał programy które działają tylko pod MC2 dla moich poleconych oczywiście klucze za darmo pluginy będą dostępne w dokumencie.
Dodałem kilkanaście nowych stron do all'a jutro będę je przebierał i te które działają dorzucę na listę.
Od przyszłego tygodnia planuje zacząć szykować wszystko związane z refback tak że niedlugo też już pierwsze wypłaty.

A na dziś to już koniec, do jutra.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Maro - 14-10-2017 22:12

Hmmm konkurencja dla xdaxa Wink

Dzięki za ostatni post/podsumowanie mega daje. Na początku działałeś z allem i było spoko bo szedłeś obok xdaxa. on mc2 ty all. Teraz widzę obaj macie to i to w ofercie. Czyżby skok na refy?

2 "takie same tematy" prowadzące przez 2 osoby bedą ;-/


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - agilos11 - 14-10-2017 22:28

W biznesie konkurencja - to się sprawdza. Tu nie wiem. Xdax1- za ref płaci regularnie. Reszta - tylko się cieszyć. Mamy dwóch co poważnie podeszli do sprawy. Wink. Wink

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Karaczanowy - 14-10-2017 22:41

a może ogarnąłbyś refbacki ?


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - radozlaus - 14-10-2017 23:36

W saskiaptc i ref-bux klika w bot detector dlatego masz 0,001,dodanie cheat words nie pomaga


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 15-10-2017 07:34

(14-10-2017 22:12)Maro napisał(a):  Hmmm konkurencja dla xdaxa Wink

Dzięki za ostatni post/podsumowanie mega daje. Na początku działałeś z allem i było spoko bo szedłeś obok xdaxa. on mc2 ty all. Teraz widzę obaj macie to i to w ofercie. Czyżby skok na refy?

2 "takie same tematy" prowadzące przez 2 osoby bedą ;-/

(14-10-2017 22:28)agilos11 napisał(a):  W biznesie konkurencja - to się sprawdza. Tu nie wiem. Xdax1- za ref płaci regularnie. Reszta - tylko się cieszyć. Mamy dwóch co poważnie podeszli do sprawy. Wink. Wink

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

Żaden skok na refy żadna konkurencja, xdax działa z MC ja allem i tak zostaje, dołączyliśmy te programy tylko jako dodatki on alla ja mc.
Musiało do tego dojść bo zarobki dzięki temu rosną i wszyskto więc tak jak mówię nie zamierzam konkurować z xdax'em

(14-10-2017 22:41)Karaczanowy napisał(a):  a może ogarnąłbyś refbacki ?

Rozumiem że nie wytrwałeś z czytaniem do końca posta, "Od przyszłego tygodnia planuje zacząć szykować wszystko związane z refback tak że niedlugo też już pierwsze wypłaty."

(14-10-2017 23:36)radozlaus napisał(a):  W saskiaptc i ref-bux klika w bot detector dlatego masz 0,001,dodanie cheat words nie pomaga
Dziękuje za info po pracy siadam do dodawania nowych buxów to odrazu to obadam.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Karaczanowy - 15-10-2017 08:34

(15-10-2017 07:34)mcraft napisał(a):  Rozumiem że nie wytrwałeś z czytaniem do końca posta, "Od przyszłego tygodnia planuje zacząć szykować wszystko związane z refback tak że niedlugo też już pierwsze wypłaty."

Oj ciii...każdemu może się zdarzyć pominąć trochę tekstu


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - dyjno2grosze - 15-10-2017 17:17

Byłoby super, gdybyś dodał opcję, którą ma w ofercie również xdax, a mianowicie klucze do buxów na MC2 w zamian za reflinki


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 15-10-2017 18:43

Panowie czytamy czytamy.
"do listy będę też dodawał programy które działają tylko pod MC2 dla moich poleconych oczywiście klucze za darmo pluginy będą dostępne w dokumencie."