Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! (/Temat-Zarabiaj-na-Buxach-Automatycznie-BOT-150284)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - piast - 25-09-2017 20:45

CashTravel tez wypłaciło bez problemu
jeśli chodzi o BuxCap tez miałem bana na 9999 i zapaleniem się ich jaki jest powód i mi zdjęli to ale następna wypłatę mogę zlecić za 10 dni


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - jackbriggs - 25-09-2017 20:50

BalkanMedia upadło. W porę - akurat zleciłem wypłate... PMShares też nic nie wysyła. Sporo buxów nie działa w All1Tool z tego względu, że trzeba ręcznie usunąć zabezpieczenia na poszczególnych stronach. Przykładowo zaraz po logowaniu dają captche itd. Prawda jest jednak taka, że spośród około 80 buxów jakie miałem, 40 pracuje w miare normalnie.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - karoltevez92 - 26-09-2017 08:37

czy ten bot działa na linuxie ?impreza


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Karaczanowy - 28-09-2017 11:39

na hdbux załapałem bana


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - radozlaus - 28-09-2017 13:09

hdbux kończy działalność,każde darmowe konto dostało bana,a osoby które zainwestowały mogą wypłacać do końca września


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 30-09-2017 23:38

Siema, na sam początek serdecznie was przepraszam za to że od kilku dni z mojej strony jest cisza, aczkolwiek skonczył sie sezon i mam troche roboty w sklepie.

AutoStop4Ads wypłatka doszła potwierdzenie dostępne w dokumencie google w którym znajduje się lista buxów.

W tygodniu już powinno zluzować trochę z robotą i polece na ostro z nowymi buxami.

Jeszcze raz was przepraszam i proszę o cierpliwość.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - plpl - 03-10-2017 15:42

Ads1share do usunięcia ,,This Account has been suspended."


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 06-10-2017 00:20

Jutro rano przejrzę wszystkie buxy oraz dodam nowe.
Doszło kilka wypłat z buxów tj. TamBux, mysticclix tutaj 2 połączone oraz tiktigo, dowody dołączone do listy buxów.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - piast - 06-10-2017 10:38

Jakich urzywacie portfeli do clikcoinow Podwale ktoś link


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 06-10-2017 11:22

"Tutaj" możesz pobrać portfel z clikcoin.com.

Dodałem do listy kilka nowych buxów tak jak pisałem wczoraj, wybaczcie mi że tak mało dodaje ale poważnie mam taki zapierdziel w pracy że nie mam na nic czasu. Będę starał się codziennie dodawać chociaż po kilka nowych buxów.
Kilka z tych które dodałem dziś oferują darmowe upgrade dla nowych członków więcej szczegółów zawarte jest w notatce przy buxie na liście.

Zleciłem dziś wypłatkę z viprefs, niestety serwisy tj. cashverts czy limebux nie wypłaciły zleconych wypłat, co gorsza buxcap który już jedną wypłatę dał coś zwleka z drugą.

Pamiętajcie aby filtrować reklamy w poszukiwaniu nowych pułapek.

Na dziś to już niestety tylko tyle praca wzywa.

LISTA BUXÓW DOSTĘPNA W PIERWSZYM WPISIE. "KLIK"