Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! (/Temat-Zarabiaj-na-Buxach-Automatycznie-BOT-150284)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Karaczanowy - 14-09-2017 14:45

[Obrazek: kut6zg3ohc3a.png]
czy tylko ja mam problem, że captcha wyświetla się w małym okienku uniemożliwiając zobaczenie pełnego napisu ?


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - moskou - 14-09-2017 14:48

(14-09-2017 14:45)Karaczanowy napisał(a):  [Obrazek: kut6zg3ohc3a.png]
czy tylko ja mam problem, że captcha wyświetla się w małym okienku uniemożliwiając zobaczenie pełnego napisu ?

Użyj fullscreena, a jeśli nadal się nie wyświetla to zwiększ rozdzielczośc monitora, jeśli możesz


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - piast - 14-09-2017 15:12

(14-09-2017 14:48)moskou napisał(a):  
(14-09-2017 14:45)Karaczanowy napisał(a):  [Obrazek: kut6zg3ohc3a.png]
czy tylko ja mam problem, że captcha wyświetla się w małym okienku uniemożliwiając zobaczenie pełnego napisu ?

Użyj fullscreena, a jeśli nadal się nie wyświetla to zwiększ rozdzielczośc monitora, jeśli możesz

Wystarczy powiększyć okno z captcha a zmiejszyc listę budów i po sprawie


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 14-09-2017 15:34

A konkretnie to za pomocą kropeczek które wskazuje strzałka. (dla tych którzy jeszcze nie znaleźli)
[Obrazek: hq9e-689R2yq21qPG_wZvw.png]

Minął już tydzień od zlecenia kilku wypłat o których pisałem ostatnio, niestety większość z nich jeszcze wisi część jest już na portfelach. Ale to które doszły a które nie rozpiszę niebawem ponieważ muszę się po logować i po sprawdzać.
Od razu zabieram się za rejestracje w kolejnych buxach i od razu będę sprawdzał czy działają z programem i te które działają podam jeszcze dziś.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Micosh - 14-09-2017 15:56

@[mcraft] Dzięki za dobrą robotę!

Mam nadzieję, że jak lista się zapełni to wspólnymi siłami wszyscy "oddzielimy ziarno od plew".
Wspominałeś coś o dopisanych słowach do cheat words'ów, mógłbyś podrzucić swoją aktualną listę? Próbowałem i sprawdzałem po kolei każdy bux, ale i tak coś mi zbiera ok. $0.20, a na koniec jednym trapem zabiera. Wink

/Edit:
Też u was nie działa strona GainBux'a? Chciałem się zalogować, ale zero odpowiedzi, wróciłem na index i okazało się, że jestem zalogowany na czyjeś konto Lol
Po 5 minutach strona całkiem nie działa.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 14-09-2017 16:06

Mam tą samą listę która jest w pierwszym poście nie miałem za bardzo czasu żeby sprawdzać czy są jakieś nowe pułapki.
Weź też poprawkę na to że niektóre buxy płacą bardzo mało ja z poleconymi na niektórych mam po $0.20 tak że to nie koniecznie musi być wina pułapek.
Ale ogólnie zmotywowałeś mnie do sprawdzenia reklam i dziś się tym zajmę mam tylko nadzieje że starczy mi dnia na wszystko.

Edit://
Faktycznie mam to samo, a jak się wyloguje i chce zalogować to nie pyta mnie o dane tylko od razu wskakuje na to jakieś konto.

[Obrazek: 6G6JEndvSoiYmsjGK0ZHIg.png]

A jednak teraz po odświeżeniu jestem na innym profilu, ciekawe czy już scam czy naprawią.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Micosh - 14-09-2017 18:13

Na screenie to samo co u mnie. Nick też. Trochę zdziwko Big Grin

Jak coś to mogę pomóc w znalezieniu tych wordów tylko już nie dzisiaj Wink


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Micosh - 15-09-2017 09:10

Do @[mcraft] i wszystkich, którzy używają polecam włączyć widok kolumny LAST AMOUNT. Jest przydatna w znalezieniu słabego ogniwa. Jak ktoś ma dużo bux'ów, łatwo można znaleźć te, które się obijają. Idea


[Obrazek: last_amouny.png]

Jak widać ładnie oznaczone, te które u mnie nie zmieniły wartości - na czerwono Wink


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Maro - 15-09-2017 11:46

A to nie mieliscie tej kolumny wlaczonej? Smile
Ja od początku to mialem Smile
Tylko nie bierzcie przykladu z jednego dnia. Bo np rano odpalony bux wieczorem moze swiecic sie na czerwono Smile


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Micosh - 15-09-2017 15:26

Wstawiłem to po nieowocnym poszukiwaniu jakiegoś loga stanów konta Wink