Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! (/Temat-Zarabiaj-na-Buxach-Automatycznie-BOT-150284)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - piast - 08-09-2017 10:16

(08-09-2017 09:42)mcraft napisał(a):  musisz dodać cheat words chociaż mam tą liste słów która jest w pierwszym poście i u mnie nie klika tej reklamy.

No ja też mam tą listę i dodawałam te nowe co pisałeś muszę ręcznie poklikac może coś poprawi


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 08-09-2017 15:33

Wordsy najlepiej by sprawdzać przed każdym uruchomieniem programu aczkolwiek ja np. nie mam na to czasu.

Mam kolejną wypłatę ale nie wiem z którego buxa w tytule mam jakiegoś buxa ale tam nie mam konta, jak dojde do tego skąd to, to podeślę.
Przy okazji sprawdzania zobaczę czy wszędzie program normalnie klika.

Zagadka rozwiązana płatność przyszła z buxcapa
O to ona:
[Obrazek: ToSnkqppQXOYzOkz31YtaA.png]
[Obrazek: 6Lkx6Y_7RvqAHboYmvweQw.png]


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - piast - 08-09-2017 22:42

[Obrazek: Screenshot_5.png]

po 3 dniach ale z 20 stron nie zlicza

a ta stronka no płaci bo po 3 dniach mam juz tyle

[Obrazek: Screenshot_1.png]


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - stolar7 - 08-09-2017 23:00

Dzięki @mcraft za poradnik, wszystko poszło z refów Wink
Mam natomiast kilka pytań ponieważ jest to moja pierwsza styczność nie tylko z programem, ale ogólnie z buxami:
1. Czy kiedy od rana nie uruchomię programu ani razu, to część reklam mi przepada? Czy po uruchomieniu programu późnym wieczorem bądź następnego dnia wszystkie z tego dnia się normalnie doliczą?
2. Rozumiem, że w przypadku (0/0) muszę czekać na kolejne reklamy. Co jednak kiedy mam np "21/21"? To zostanie później doliczone? Trzeba uruchamiać raz jeszcze?
3. Z kilkoma mam różnego rodzaju problemy i errory. "Login failed" dla: Cashtravel, Tony2000ptc, Saskiaptc, refbux, ptcx, tiktigo, ptc-cash, mysticsclicks, probux, abcbux. Część wskazuje na wrong script, mimo iż wydaje się być ustawiony poprawny. Jeszcze inne do tej pory w ogóle nie ruszyły, cały czas 0/0.

Natomiast po 2 pełnych dniach wygląda to tak:
[Obrazek: Przechwytwanie.jpg]
Pytanie tylko ile z tego da się później wypłacić Wink No i jak naprawić te błędy.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 09-09-2017 07:47

1. Reklamy mają określoną pulę wyświetleń czyli w każdej chwili może reklama zniknąć lub też może sie pojawić nowa dlatego ja staram się uruchamiać program 2/3 razy dziennie.
2. W tych przypadkach to wole wejść i się upewnić bo sam nigdy nie wiem. Zaloguj się sprawdź wykresy i czy masz możliwość klikania w reklamy czy nie i bedziesz wiedział co i jak.
3. Strasznie dużo masz tych błędów. Wczoraj zacząłem przeglądać wszystkie buxy czy działają czy nie, zostało mi ok 15 może 20 do sprawdzenia pozostałe działają bez zastrzeżeń.
Login Error sprawdź dane do logowania (wielkość liter ma znaczenie) ew. może przepisałeś pare razy źle captche.
Wrong Script, w update obok wyboru skryptu jest button "Detect" Użyj go a program sam dobierze odpowiedni skrypt. Co do 0/0 patrz punkt 2. upewnij się czy już nie są przeklikane reklamy.

Jak już pisałem, wczoraj przeglądałem wszystkie programy dziś po pracy będę to kończył i zrobię małe podsumowanie.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Karaczanowy - 09-09-2017 10:06

mcraft
Czy będzie może jakaś lista w każdym miesiącu z rozliczeniem kto i ile dostanie z refbacków ?


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 09-09-2017 10:40

Będzie, wszystko bedzie tak zrobione żeby było dobrze i sprawnie to szło.
Ale przede wszystkim chce sprawdzić pozostałe buxy w których jeszcze nie zarejestrowałem nawet konta i oddać je wam do użytku i jak już będzie wszystko elegancko śmigało zajmę się resztą.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Maro - 10-09-2017 07:28

http://highpaid.net -Padła strona

Laserbux to samo


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - piast - 10-09-2017 09:18

czy strona http://www.adzverts.net placi czy scam
tam terzeba 5000 klikniec zeby wyplacic, jakos nie chce mi sie wierzyc te juz tyle zarobilem


[Obrazek: Screenshot_6.png]


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Karaczanowy - 10-09-2017 10:16

oczywiście, że scam