Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! (/Temat-Zarabiaj-na-Buxach-Automatycznie-BOT-150284)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 04-09-2017 17:14

Perfect money

Ok Zaczynam aktualizować pierwszy wpis co pięć buxów będę kończył edycje żebyście na bieżąco mogli zakładać konta i dodawać je do swojej listy w aplikacji.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Maro - 04-09-2017 19:19

Chyba juz nie ma co czekac na aktualizacje buxow i samemu zaczac dodawac bez refa...
czekałem i czekałem. I nie ma


EDIT: No jeszcze godzinę poczekam. Nawiązując do poprzedniego posta


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 04-09-2017 20:12

Wydaje mi się że warto poczekać uwierz że oszczędzisz tym czasu. Pierwsze pięć poszło, zaraz będą kolejne. Jeśli chcesz leć bez refa zobaczymy czy dłużej byś czekał czy dłużej zejdzie Ci sprawdzenie wszystkich buxów czy działa, czy zlicza czy może jednak nie.

//EDIT:
Dodałem kolejne cztery buxy ale musze wyjść na ok godzinę może dwie. Rano będą na was czekały kolejne buxy.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - Klikacz2 - 04-09-2017 23:13

Te strony co są podane to wszystkie wypłacają?


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 04-09-2017 23:35

(04-09-2017 23:13)Klikacz2 napisał(a):  Te strony co są podane to wszystkie wypłacają?

Miejmy nadzieje że tak bo jak nie to kicha ale kilka już wypłaciło Smile


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - FreeAndHappy - 05-09-2017 00:18

Poszło z refa 2


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 05-09-2017 11:56

Dodałem kolejne buxy zapraszam do rejestracji.
Zaraz będę dodawał kolejne.

Jak wam idzie ogólnie zarabianie ?

U mnie wygląda to tak:
http://screenshot.sh/oB01UHDL8RPgY

Dużo buxów mam jeszcze do sprawdzenia więc nie sugerujcie się ilością buxów.


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - pablo12 - 05-09-2017 12:43

solówka zawsze idzie wolniej to nie ma co ukrywać- ale czubek piramidy jest zawsze bliżej słońca Smile
kiedyś widziałem ten program ale nie brałem go pod uwagę . Fajnie że zacząłeś temat ,myślę że się podepnę pod refy - wiadomo z buxami rozmaicie bywa - jednak nawet najmniejsze $$ każdemu się przyda
+ programu jest to że nie trzeba kluczy , minusem że nie da się korzystać z 2captcha itp oraz to że mało wtyczek ,chyba że w błędzie jestem,oraz to że nie rozpoznaje sporo stron ( chyba że wiecie jak samemu rozpoznać skrypt na jakim stoi bux ? )
i mam pytanko odpalał ktoś atm z tym All1PilotTestSpeedup ?


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - mcraft - 05-09-2017 13:24

Większość stroi na PTCEvolution jak program nie działa z jakimś buxem to takiego buxa od razu wywalam wiec te które są aktualnie w pierwszym poście w 98% działają i do wszystkich podałem nazwę skryptu.

Dodałem kolejne buxy można je dodawać do programu i działać, dziś już niestety nie dam rady nic dodać ale jutro będę miał czas.

Napiszcie mi proszę czy klika wam reklamy a paypallbux, pytam dlatego że kliknięcia mi pokazuje zlicza elegancko natomiast waszych kliknięć wcale.
[Obrazek: UbgjPk0NTW_le8AfkCm-5g.png]

A tutaj troszkę się pochwalę, zobaczcie kto wskoczył na 7 miejsce.

[Obrazek: TuE60yaQTaCHmP3-GimEbg.png]


RE: Zarabiaj na Buxach Automatycznie BOT! - demon00078 - 05-09-2017 15:12

Moje zarobki z 3-4 dni Smile
Super jest ten program ale tak jak wam nie które mi nie działają.
Gratuluje 7 miejsca Smile

[Obrazek: zarobki2.png]
LolLolLol