Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta] Na jakim rynku zarabiasz i jakie są Twoje efekty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Ankieta] Na jakim rynku zarabiasz i jakie są Twoje efekty (/Temat-Ankieta-Na-jakim-rynku-zarabiasz-i-jakie-sa-Twoje-efekty-150272)



[Ankieta] Na jakim rynku zarabiasz i jakie są Twoje efekty - Cromiell - 24-08-2017 16:55

To nie temat z serii - "dej mi nisze", więc spokojnie.
Ostatnio zacząłem działać pewną metodą na 2 "rynkach" - polskim i międzynarodowym. W moim przypadku nie skomentuję nawet wyników na Polskę... Mam wrażenie, że ludzie wszędzie widzą Sub SMS nawet jeżeli nie trzeba podać numeru telefonu, no cóż...
Powiedzmy, że okres jaki bierzemy pod uwagę to ostatni rok. Gdzie macie większy zysk - na Polsce czy w międzynarodówce?
Oprócz ankiety chciałbym, abyście podzielili się gałęzią, w której zarabiacie (CPA, PPI, CPS itp.) Fajnie byłoby usłyszeć jakieś własne przemyślenia i czas, przez który już działacie. Wiadomo, że każda nisza i sposób jej monetyzacji da różne efekty, ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda w innych "branżach". Na pewno znajdą się osoby, które zarabiają krocie krajowo jak i na odwrót.
Ja aktualnie działam na PPI - zagranica.


[Ankieta] Na jakim rynku zarabiasz i jakie są Twoje efekty - Hybrid1990 - 11-10-2021 13:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.