Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta fb damskie czy męskie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Konta fb damskie czy męskie? (/Temat-Konta-fb-damskie-czy-meskie-150227)



Konta fb damskie czy męskie? - Majster18 - 22-08-2017 23:14

Witam.
Temat trochę nie na miejscu, za co przepraszam.
Zamierzam zakupić konta do spamowania linkami. Jakie polecacie damskie czy męskie? Jakie Wy najczęściej wybieracie? Ma to wgl jakiekolwiek znaczenie?
Pozdrawiam.


RE: Konta fb damskie czy męskie? - Hoolig4n - 22-08-2017 23:30

Damskie. Ma to znaczenie, testowałem i CR większa spamując kontami damskimi. Kobieta wzbudza większe zaufanie i jest więcej leadów od facetów. Nie pytaj czemu, tak już po prostu jest Smile


RE: Konta fb damskie czy męskie? - Majster18 - 22-08-2017 23:47

Okey, dzięki. Jakieś porady dotyczące zakładania fake konta? Znajomych zapraszać samemu czy robić tak, aby sami mnie zapraszali?


RE: Konta fb damskie czy męskie? - Hoolig4n - 23-08-2017 00:13

http://zarabiam.com/Temat-Jak-stworzyc-stabilne-fake-konto-na-facebooku-88575

Przeczytaj sobie ten temat, a wszystko będzie jasne! Smile Pozdro!


RE: Konta fb damskie czy męskie? - Majster18 - 23-08-2017 00:20

Dzięki czytałem go już prędzej, i jestem trochę obeznany ale jak wiadomo zabezpieczenia ciągle się zmieniają i są ulepszane.
Pozdrawiam.


RE: Konta fb damskie czy męskie? - Hoolig4n - 23-08-2017 00:39

No co do zabezpieczeń to śliski temat, bo nikt nie wie jak to w danej chwili wygląda i jak robić, by nie złapać bana Sad


RE: Konta fb damskie czy męskie? - Wojtek574 - 23-08-2017 09:38

Ja od siebie dodam najlepiej nie postuj na grupach tylko komentuj innych posty 3/5 komentarzy i będą znajomi dodajesz po trochu i jak się kończą to znów coś komentujesz według mnie lepiej wychodzi taka metoda


RE: Konta fb damskie czy męskie? - Majster18 - 23-08-2017 12:27

Dzięki, ale chodzi Ci o to aby komentować posty w grupie tak?


RE: Konta fb damskie czy męskie? - Wojtek574 - 23-08-2017 14:51

Tak o to chodzi mówię oczywiście o grupach poznam itp tam wystawiają dużo postów typu daj kom to cie ocenie itp komentujesz kilka postów i jest gitara tym sposobem nir jestem pewien ale miałem więcej zaproszeń niż jeżeli bym dodał sam posta