Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zagraniczny ruch polskie subsms czy zagraniczne cpa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zagraniczny ruch polskie subsms czy zagraniczne cpa? (/Temat-Zagraniczny-ruch-polskie-subsms-czy-zagraniczne-cpa-150218)



Zagraniczny ruch polskie subsms czy zagraniczne cpa? - Soplica - 22-08-2017 21:36

Witam mam do was pytanko. Co byście polecali mi, gdy mam duży ruch zza granicy? - Wiem, że polskie subsms obsługują zagraniczne kraje, ale ludzie piszą mi że albo mają problem ze stronką, albo że nie jest ona do końca przetłumaczona i to ich zniechęca.

Z naszego podwórka mam do wyboru eforse, firesub i leadnow. Na eforsie różne są stawki zza zagraniczny lead, na firesubie nie wiem. Na leadnow 16zł, ale jakoś nie podobają mi się ich landping pages.

Może jest jakiś polski serwis mający programy z pin submit download lub video?


Zagraniczny ruch polskie subsms czy zagraniczne cpa? - mahuzz - 22-08-2017 21:48

Moim zdaniem przetestuj wszystkie opcje - chyba nigdzie Ci się nie spieszy? Smile imo OgAds.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Zagraniczny ruch polskie subsms czy zagraniczne cpa? - Soplica - 22-08-2017 21:50

(22-08-2017 21:48)mahuzz napisał(a):  Moim zdaniem przetestuj wszystkie opcje - chyba nigdzie Ci się nie spieszy? Smile imo OgAds.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie zamierzam przetestować to OgAds, ale w twoim dzienniku widziałem że zarabiasz na nim o wiele mniej niż na eforsie, a ruch masz pewnie i tak spory.


RE: Zagraniczny ruch polskie subsms czy zagraniczne cpa? - Wojtek574 - 23-08-2017 09:39

Lead network posiada programy pod zagranicę tyle że większość jest na ero


RE: Zagraniczny ruch polskie subsms czy zagraniczne cpa? - makecash - 23-08-2017 12:32

Bierz zagraniczne serwisy. Polskie omijaj bo one wlasnie zazwyczaj maja oferty id innych sieci i stawki sa dziadowskie.


RE: Zagraniczny ruch polskie subsms czy zagraniczne cpa? - Hoolig4n - 24-08-2017 03:34

Dokładnie. Jeśli masz ruch zagraniczny to najbardziej opłacalną opcją są zagraniczne CPA, no ale testuj wszystko jak @mahuzz napisał i oceń sam co Ci się najbardziej opłaca Smile