Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet (/Temat-Poszukuje-5-10-osob-chetnych-zarabiac-przez-internet-150202)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - m1kie - 21-07-2020 14:36

UWAGA - ODSWIEZAM TEMAT

Znow potrzeba mi wiecej ludzi, zasady zostaja z grubsza te same, jedynie co moge dopisac to ze jest to strona typu mypay - zarabianie na wykonywaniu konkretnych akcji - rejestracje do newsletterow, tworzenie kont itd itd.

Prosze pisac do mnie na PW wraz z odpowiedziami na pytania :

Czy wykonujesz juz akcje na innych tego typu stronach? Jesli tak to na jakich



jak dlugo sie tym zajmujesz?



Czy znasz podstawy? Zmiana ip / cookie



Czy uzywasz tylko polskich skrzynek meilowych ( wp/onet/interia/o2 itd)


Wiele osob z tego forum juz u mnie jest i raczej nie narzekaja, ale ciagle potrzeba mi doplywu swiezej krwii...

Prosze pisac do mnie na PW.


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - m1kie - 26-08-2020 13:38

Uwaga po raz kolejny robie nabor - Prosze pisac w prywatnych wiadomosciach. Zastrzegam sobie odpisywanie tylko do konkretnych ludzi, dlatego czym lepiej sie przedstawisz tym wieksza szansa na to ze akurat do Ciebie sie zglosze.

Zasady pozostaja te same.


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - Meblo1234 - 28-08-2020 14:22

Pisz na priv Smile


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - nick24099 - 28-08-2020 15:35

priv poprosze


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - izaw94 - 23-10-2020 23:37

napisz priv


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - m1kie - 07-11-2020 10:34

Witajcie, po raz kolejny otwieram nabor, prosze pisac do mnie na priv zgodnie ze wszystkimi wytycznymi.

Pozdrawiam!


Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - Majka - 17-05-2022 07:46

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.