Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet (/Temat-Poszukuje-5-10-osob-chetnych-zarabiac-przez-internet-150202)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - Karbon - 22-12-2017 21:26

Też wyslałem pw Big Grin


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - heijs098 - 27-12-2017 19:48

Jestem chętny jak jeszcze jest jakieś wolne miejsce Pozdrawiam


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - Lukson2 - 29-12-2017 21:00

Witam. Są jeszcze jakieś wolne miejsca?


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - Goocio - 29-12-2017 21:33

Jak się zwolni jakieś miejsce to jestem chętny.


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - dimsons - 01-01-2018 15:41

Witam.
Przybliż temat na PW.
Z mojej strony oferuje:
Duże doświadczenie w większości form zarobkowych typu: PPD, PPS, bitcoin itp itd..
Upraszczam każdą metodę zarabiania do minimum wykorzystując programowanie.


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - m1kie - 12-05-2018 22:24

Witam, wracam do poszukiwania osob, jest zapotrzebowanie Smile.

Przepraszam wszystkich, ktorym nie odpisalem, masa pracy, nie bylo mnie dluzszy czas na forum, za to obiecuje ze kazdemu ( poza zbanowanym?) napisze na PW, jesli ktos jest dalej chetny to prosze pisac, oraz jeszcze raz BARDZO przepraszam ze brak odpowiedzi kilku osoba ( okolo 10 osob nie dostalo odp, ale wiadomosc do mnei wyslalo okolo 100, stracilem rachube bo czasami te same osoby pisaly dwa razy mimo otrzymania odpowiedzi... :/).

Dodam jedynie ze projekt ma sie bardzo dobrze, jest to super opcja dla kogos, kto nigdy nie zarabial zadnych pieniedzy, praca jest bardzo latwa, lekka i szybka, niestety monotonna.

Sam zaczalem sie w tym bawic bedac jeszcze w szkole, przy mojej tamtejszej sytuacji finansowej to byl strzal w 10, zero inwestowania, zero ryzyka, robisz - zarabiasz Smile


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - plazmag - 13-05-2018 10:02

Jezeli tak kolorowo to wyglada to nie szukal bys osob ...


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - Apps - 13-05-2018 10:12

(13-05-2018 10:02)plazmag napisał(a):  Jezeli tak kolorowo to wyglada to nie szukal bys osob ...

Biadolisz. Sam też szukałem osób do pracy, można było zarobić 30-50zł dziennie ale większość osób rezygnowała jak okazywało się, że trzeba na to zapracować. Każdy liczył na 15 minut pracy za górę hajsu... Xpokerface


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - m1kie - 13-05-2018 11:29

Jest podobnie jak Apps mowi, typowy polak niestety woli isc na godzine gdzies do pracy, niz siedziec sobie przy komputerku i przez godzine zarobic tyle samo na reke, co w jakiejs pracy. Z tym ze tutaj mozesz puscic sobie muzyke, wypic swoja ulubiona kawke, nie musisz nigdzie dojezdzac, niestety ludzie tak na to nie patrza, robia cos przez 5 minut i nagle kurde dopiero zarobiona zlotowka, no tak ale w normalnej pracy na etat przez 5 minut tez wiecej niz 1zl nie zarobisz Smile.

Poszukuje osob, gdyz nie wyrabiamy sie ze wszystkim, pode mna jest kilkeadziesiat osob, czesc osob robi wiecej, czesc mniej - nigdy nikomu nie kazalem czegos robic - kazdy robi wedle uznania. Jedni robia mniej i po tygodniu moga sobie zakupic za to osmiopak dobrego piwa, bo wejda na 5 minut dziennie, a jedni wiecej i moga liczyc na wiekszy zysk. Teraz nastal czas, gdzie po prostu potrzebuje wiecej osob dlatego po raz kolejny robie nabor. Za kazdym razem pisalo do mnie okolo 50-60 osob, okolo polowa odpala po objasnieniu o co chodzi ( najwidoczniej nie chce im sie tego robic i tyle - rozumiem, to nie praca dla kazdego). Kolejne osoby odchodzily w miare probowania. Kilka % osob zostalo i mysle ze nikt nie narzeka Smile.

Jesli by tak bylo, ludzie nie wchodziliby codziennie, screen ze strony - po prostu ludzie sie nie wyrabiaja, bo tak jak pisalem kazdy robi ile chce Smile

Wiele z tych osob jest wlasnie z tego forum.

[Obrazek: screen.png]


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - adrnq - 13-05-2018 14:30

Jestem chetny! Smile