Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Futurnet coś takiego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Futurnet coś takiego (/Temat-Futurnet-cos-takiego-150198)



Futurnet coś takiego - sirbar - 22-08-2017 08:51

Witam serdecznie, szukam serwisów podonych do futurnet, mam pieniążki nie wiem gdzie wrzucić, opinie są już różne na temat futurneta . Chce jakiś pewny serwis, dobrze wypłacalny, pomożecie coś znalezc, jak ktoś zaproponuje coś fajnego pokaże jakieś poradniki cenniki , to z refa wchodze , wpłacam troche hajsu to się dorobicie, prosze pisać priv lub tutaj jakieś opcje i opinie , z góry dziękuje bardzo i przerpszam.


RE: Futurnet coś takiego - wrzochal11 - 22-08-2017 10:39

Pewny i wypłacalny serwis i żeby wciągu miesiąca pojawiły się pierwsze zarobki?
Musisz mieć świadomość, że zdecydowana większość, tego typu projektów to zwykłe piramidy finansowe, tylko ładnie opakowane.
Pewny i wypłacalny serwis daję zarobki rzędu 5-10% w skali roku.

Osobiście to bym polecił inwestycje w kryptowaluty, ale to też nie jest tak, że każdy zarobi. Rynek jest zawsze nieprzewidywalny, a Ty szukasz czegoś pewnego.


RE: Futurnet coś takiego - sirbar - 22-08-2017 13:47

Nie mówie o zarobku w miesiąc , bo chce na dłużej coś przywalić, a o kryptowaluty chodzi Ci o to żeby kupować taniej i sprzedawać drozej, w tym nie jestem dobry bo tego nie robiłem nie wiem kiedy moze isc w góre i to jest ryzyko :/

Dlatego potrzebuje jakiś zródeł , ty sam inwestujesz w krypto jakie , pomożesz cos?


RE: Futurnet coś takiego - nykkusek - 22-08-2017 13:55

Piękna składnia, wyborne wykorzystanie przecinków, no istny majstersztyk języka polskiego.

Gościu, szukasz pomocy a nawet nie poswiecileś 5 minut na przeczytanie swoich bazgrołów..

Z "pewnych" źródeł dochodów polecam lokate bankową ING Wink

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: Futurnet coś takiego - sirbar - 22-08-2017 19:26

Nie na takiej pomocy mi zależało .. No nie postarałem się co do składni bo pisałem na szybko. Brak ładu i składu, ale licze na jakąś konkretną pomoc i jakiś fajny serwis.


RE: Futurnet coś takiego - wrzochal11 - 22-08-2017 20:03

(22-08-2017 13:47)sirbar napisał(a):  Dlatego potrzebuje jakiś zródeł , ty sam inwestujesz w krypto jakie , pomożesz cos?

Nie czuję się osobą na tyle kompetentną by komuś coś doradzać w tej dziedzinie. Pokazuje tylko kierunek w którym można spróbować się rozwijać. Informacji w sieci na ten temat jest mnóstwo.


RE: Futurnet coś takiego - sowiecki odpad - 22-08-2017 20:09

co do krypto to zwróć sie do btc-analityk on jest wyśmienity w te klocki


RE: Futurnet coś takiego - Wojtek574 - 24-08-2017 11:17

Widzisz na fb traktowali by cie przez chwilę jak Boga musiał byś się ich słuchać i byłbyś milionerem ale tu jest pies pogrzebany że to nie fb tu nie ma wspólnej adoracji i lizania sobie tylnej części ciała odpowiadającej za wydalanie z organizmu przetworzonego pokarmu.