Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
POWERBALL Kumulacja 650 mln $$$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: POWERBALL Kumulacja 650 mln $$$ (/Temat-POWERBALL-Kumulacja-650-mln-150196)



POWERBALL Kumulacja 650 mln $$$ - krzysio3001 - 22-08-2017 08:07

Kumulacja około 650 mln dolarów do wygrania w Amerykańskim Powerball. Lol
News:
http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/okolo-650-milionow-dolarow-do-wygrania-w-loterii-powerball,765960.html

TVN24 podaje, że Polacy mogą legalnie zagrać wyłącznie w USA.
Wygooglowałem sobie w wyszukiwarce Powerball online i znalazłem kilka stron, które działają przez zagraniczne VPN (prawdopodobnie blokowane są przez ustawę hazardową).
Może macie jakieś doświadczenia np. z LottoLand.com?


RE: POWERBALL Kumulacja 650 mln $$$ - Watoga - 22-08-2017 08:50

Kolego, graj!
Szanse jeszcze mniejsze niz w lotto a jesli nawet trafisz cos wiecej.. Zabiora Ci.j


RE: POWERBALL Kumulacja 650 mln $$$ - themate0 - 22-08-2017 17:19

kiedyś max kolonko nagrał reportaż jak jakiś bodajże meksykanin w usa wygrał loterie ( na miejscu, stacjonarną, nie przez internet)

gdy odbierał nagrodę to się okazało, że po pierwsze nie posiada obywatelstwa USA, a po drugie był na terenie stanów nielegalnie Big Grin

jak widać, każdy ma szanse wygrać Big Grin


RE: POWERBALL Kumulacja 650 mln $$$ - krzysio3001 - 23-08-2017 01:00

Pisałem do Lottolandu czy można korzystać z ich usług na terenie innego kraju, posiadając Polskie obywatelstwo. Szybko otrzymałem odpowiedź, że ich firma jest legalna na Gibraltarze, a pracownicy nie udzielają informacji w zakresie legalności w innych krajach. Rolleyes


RE: POWERBALL Kumulacja 650 mln $$$ - Captain - 23-08-2017 04:02

Odpuść sobie. Wszelkie gry typu Lotto to ogromna strata pieniędzy. Wiem co mówię bo sam dużo w nich utopiłem. Polecam inwestować wszystkie dostępne środki, zamiast wydawać cokolwiek na takie gry liczbowe. Już nawet inwestycje w hyipy czy revhshare są lepsze niż to, jeśli nie masz w co inwestować.


RE: POWERBALL Kumulacja 650 mln $$$ - makingmoney - 24-08-2017 23:49

...