Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epayments i polska karta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: epayments i polska karta (/Temat-epayments-i-polska-karta-150166)



epayments i polska karta - VinCee - 20-08-2017 17:43

Siemka, mam pytanko co do epayments. Jesli prześlę kasę na moją kartę (zwykła z BZWBK) , to kasa dojdzie do mnie przewalutowana w PLN, czy w ogóle nie dojdzie i cofnie się z powrotem na epayments? Muszę wyrobić specjalnie kartę/konto walutowe?
Pozdrawiam Smile


RE: epayments i polska karta - adik7276 - 20-08-2017 20:17

Tak jak odpisałem w poprzednim poście. Będzie przewalutowanie na złotówki, a kurs będzie zależny od aktualnego kursu dolara W BANKU więc miej na uwadze że kurs może być niekorzystny i mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty za przewalutowanie, ale kwestia dodatkowych opłat to sprawa indywidualna każdego banku więc musisz sprawdzić w regulaminie. Ja bym radził uważać bo przykładowo pekao SA za przyjęcie przelewu w obcej walucie pobiera wysokie opłaty.