Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam zarabiający piękny LP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam zarabiający piękny LP (/Temat-Sprzedam-zarabiajacy-piekny-LP-150135)

Strony: 1 2 3 4


Sprzedam zarabiający piękny LP - rousen - 19-08-2017 14:27

1.Nazwa przedmiotu :Zarabiającą stronę sub sms wykonaną na skrypcie WordPress.

2.Opis przedmiotu : Zarabiającą stronę pod SMS np FireSub

Strona ma unikatową nazwę domeny, najlepszą pod tą niszę, w pozycjonowanie oraz realizację LP zainwestowalem ok 2000zł. Nisza nie ma prawa wypalenia ( tak wiem.. że zaraz będzie gadka że nie ma takiej opcji itd itd Smile )

Strona zarabia od 30 do 60zł dziennie, strona ma ponad rok. Nie promowałem jej od tamtego czasu. Z pewnością gdy zostanie rozpromowana tu i tam można dojść do 100zł/dniówka
Gdy była promowana zarabiała 100-130zł dziennie
Całkowity zarobek ze strony to ok 20 000 zł

Słowa kluczowe które były pozycjonowanie są konkurencyjne. Lecz wypozycjonowane do top 1-3

Strona pod względem prawnym jest legalna a po wykonaniu aktywacji przekierowuje do aplikacji na androida / iosa

LP jest dopracowany do granic mozliwosci posiada trochę treści i kilka podstron. Świetnie zooptymalizowany pod kątem SEO. Wygląd ma numer 1 wsrod konkurencji


Jeżeli ogarniasz temat SEO, jesteś w stanie wypozycjonowac jeszcze bardziej stronę możesz zwiększyć zarobki miesięczne kilkukrotnie.


Mogę wystawić stronę przez serwis allegro.

Jeżeli poważnie jesteś zainteresowany i posiadasz w budżecie pieniadze na inwestycje to napisz, jeżeli nie to nie jest temat dla Ciebie Wink

Ostatnio sprzedałem LP ten dosłownie w chwile za 2000zł więc wiem że LP który teraz sprzedaje jest warty swojej ceny
3.Zdjęcia :
4.Kontakt GG: GG:1977307, PW ewentualnie kontakt telefoniczny
5.Cena : 3500zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy


RE: Sprzedam zarabiający piękny LP - rousen - 26-08-2017 14:42

Up ! Wink


RE: Sprzedam zarabiający piękny LP - sagemx-2 - 26-08-2017 18:16

Link na pw proszę


RE: Sprzedam zarabiający piękny LP - fusek - 27-08-2017 19:33

poszlo pw. Wink


RE: Sprzedam zarabiający piękny LP - Arrko - 27-08-2017 20:04

podeślij link na pw Wink


RE: Sprzedam zarabiający piękny LP - plem - 27-08-2017 20:29

ja tez proszę o link na pw


RE: Sprzedam zarabiający piękny LP - antykt - 27-08-2017 20:56

daj link


RE: Sprzedam zarabiający piękny LP - qwertybsk - 27-08-2017 22:20

jestem zainteresowany


RE: Sprzedam zarabiający piękny LP - osk4rr - 27-08-2017 22:26

Jestem zainteresowany. Możesz podesłac link do LP i czy ewentualnie cena do lekkiej negocjacji Smile


RE: Sprzedam zarabiający piękny LP - przeCinek19 - 27-08-2017 22:35

Poproszę link na pw Smile