Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyłudzenie pieniędzy VEX Sp. z.o.o - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wyłudzenie pieniędzy VEX Sp. z.o.o (/Temat-Wyludzenie-pieniedzy-VEX-Sp-z-o-o-150124)



Wyłudzenie pieniędzy VEX Sp. z.o.o - Bazor - 18-08-2017 20:56

Siema
Nie wiem czy widzieliście takie formy oszustwa, więc chciałbym się wam tutaj nimi podzielić: http://spottedlublin.pl/uwaga-na-oszustow-nie-dzwon-pod-ten-numer/
Jeżeli się spotkaliście to odradzam, ja się nie nabrałem. Ciekaw jestem kiedy wejdzie to na suby xD
Zawsze to jakaś aktywność fizyczna niż siedzenie nad stronkami i męczenie seło Big Grin


RE: Wyłudzenie pieniędzy VEX Sp. z.o.o - Barttek742 - 18-08-2017 21:02

No proszę jaki ktoś sobie pomysł znalazł Smile Swoją drogą Ciekawe czy jest na to jakiś paragraf Smile


RE: Wyłudzenie pieniędzy VEX Sp. z.o.o - Olafejs - 19-08-2017 11:01

Kreatywność na plus Tongue


RE: Wyłudzenie pieniędzy VEX Sp. z.o.o - Itachi198 - 19-08-2017 12:37

Dzięki za nisze Big Grin


RE: Wyłudzenie pieniędzy VEX Sp. z.o.o - qwertybsk - 19-08-2017 13:29

o kurde co za pomysł bekaIdeaUndecided


RE: Wyłudzenie pieniędzy VEX Sp. z.o.o - PaulRcootiC - 19-08-2017 13:37

@[Bravo] czy to ty?


RE: Wyłudzenie pieniędzy VEX Sp. z.o.o - Kryspin - 19-08-2017 14:11

mój kolega miał dług w Lendon i właśnie codziennie dostawał smsy i maile od firmy Vex że ma zadzwonić albo wpłacić 750 zł mimo że jego dług wynosił coś ok 590zł i jeszcze pisali że te 750 zł to pierwsza rata Big Grin Jeszcze jak czytałem smsy to pisali że dziś o 21:00 będą po potwierdzenie wpłaty a jak go nie zastaną to pójdą do sąsiadów beka


RE: Wyłudzenie pieniędzy VEX Sp. z.o.o - robert18324 - 20-08-2017 18:37

Zadzwoniłem pod ten numer mając na koncie 39gr po 15 sekundach nadal mam 39 gr i zabrało mi z darmowych minut. I to firma windykacyjna


RE: Wyłudzenie pieniędzy VEX Sp. z.o.o - rachman - 20-08-2017 18:58

Takie karteczki to można do wc od razu wrzucać. Wyłącznie poczta za potwierdzeniem odbioru ma jakiekolwiek skutki prawne itd.
Widziałem kiedyś inną akcję ale podobną, też niby windykacja ale numer telefonu był premium do kwadratu Wink Jak w przypadku każdego wyłudzenia gdzie kasa znikała zajęły się tym odpowiednie organy ścigania... Nie polecam takich zabaw.