Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Money2money poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Money2money poradnik (/Temat-Money2money-poradnik-150111)

Strony: 1 2


Money2money poradnik - sirbar - 18-08-2017 09:25

Witam szukam jakieś tematu z poradnikiem co opłacalne jest w money2money czy coś tego typu , jesli ktoś ma jakiegoś linka do innej strony lub forum tutaj bede wdzeiczny bardzoSmile pozdrawiam


RE: Money2money poradnik - Barttek742 - 18-08-2017 09:47

1. http://zarabiam.com/Temat-Comperialead-czyli-1000zl-w-kilka-godzin-bez-polecania-142772
2. http://zarabiam.com/Temat-Ponad-1000-PLN-w-okolo-5-godzin-148348
3. http://zarabiam.com/Temat-Jak-zarobic-jednorazowo-500zlotych-141933


RE: Money2money poradnik - sirbar - 18-08-2017 12:01

Ma ktoś jakiś temat jeszcze na temat samego money2money , ale dzieki za to Smile


RE: Money2money poradnik - Barttek742 - 18-08-2017 12:53

Co dokładnie Cie interesuje? Jak promować? Tutaj sam okaż kreatywność Smile


RE: Money2money poradnik - rachman - 18-08-2017 17:42

Wyszukiwarka forumowa zniknęła, czy jak? Wpisz money i znajdziesz wszystko... Albo zerknij na swój temat, przewiń na sam dół i masz tematy o m2m facepalm


RE: Money2money poradnik - sirbar - 18-08-2017 20:54

Nie mogłem znalezc czegoś konrketnego, wybaczcie za spam, ale jestem troche ciemny w tym serwisie i ogólnie w działaniu w necie zaczynam dopiero WinkJerk2 Angry


RE: Money2money poradnik - 2beinspiration - 24-08-2017 10:47

W m2m pierwsze kroki postawilem około rok temu. Nie wiem, czy się coś zmieniło ale wtedy miałem ogromny problem z rejestracją polecających ponieważ nie każdy przechodził proces weryfikacji, w sumie to nie wiem od czego to zależało ale na rejestracje niektórych użytkowników czekałem nawet i miesiac. Ostatnio zauważyłem istnienie portalu ebroker partner który działa identycznie jak m2m, oraz trafilem na projekt imożliwości i zacząłem działać. Moge powiedzieć tyle, że w ebroker rejestracja przebiega pomyślnie i dzięki projektowi dostajesz swojego landing page'a i poradnik do konfiguracji autorespondera, ogólnie trzeba być naprawdę niezłym aparatem żeby nie zarobić Wink zapraszam, odezwij sie do mnie na pikus.imozliwosci.pl a pomoge Ci postawić pierwsze kroki. Imozliwosci obsluguje 2 programy, m2m oraz ebroker wiec wybierzesz sobie ktory bardziej Ci odpowiada. Pozdrawiam!Cool


RE: Money2money poradnik - redson - 01-09-2017 07:55

Mam pytanie do osób które działają w tym programie partnerskim juz jakis czas. Chodzi mi o wysokość wypłacanych prowizji za jeden kredyt. Jezeli przykladowo promuje kampanie in banku gdzie za CPS mamy 2.7% to czy np. W sytuacji gdy ktoś weźmie kredyt w wysokości 20 000 będzie to 540 zł prowizji czy też prowizję nie mogą przekroczyć jakiegoś poziomu i są np. W granicach 100 zlotych za CPS. Nie udało mi się nigdzie na forum znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Pozdrawiam


RE: Money2money poradnik - wrzochal11 - 01-09-2017 10:11

Warunki przyznania prowizji powinny być jasno napisane. Chociaż czasami faktycznie nie jest to konkretnie wyjaśnione i pojawiają się pewne wątpliwości. Jednak skoro nigdzie nie ma wyraźnej informacji o jakimś górnym limicie, to powinieneś otrzymać prowizję tak jak piszesz. W M2M warunki przyznania prowizji za każdy produkt są dokładnie wyjaśnione w panelu M2M -> Rozliczenia -> Tabela prowizji


RE: Money2money poradnik - redson - 22-09-2017 18:17

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie rozliczeń. Czy w przypadku tych CPL + CPS istnieje możliwość,że najpierw otrzymujemy prowizje za CPL a dopiero po jakimś czasie za CPS jeżeli oczywiście kredyt został przyznany. Czy też od razu rozliczana jest całość za oba modele rozliczeń. Otrzymałem środki za CPL w przypadku kredytu w IN bank natomiast nie otrzymałem żadnej prowizji za CPS która wynosi 2,7% stąd moje pytanie. Pozdrawiam