Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! (/Temat-Gamekit-Czyli-latwe-50-EURO-do-zgarniecia-150098)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - Mateusz097 - 21-08-2017 16:27

A trzeba konto zweryfikować gamekit


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - damianspory - 21-08-2017 16:40

czemu jak robicie poradniki nie nagrywacie na youtuba filmiku nie trzepiecie kasy na subach i wyswietleniach ?


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - Matoro132 - 21-08-2017 16:43

Nic nie przelewasz. Po zarejestowaniu sie z refa, kupieniu na nim nagrody i odebraniu jej dostajemy na glowne konto 3000pkt. Jesli ktos ma wiecej czasu to moze na refie wbic 4lvl w warthunder i dostanie w sumie 8000pkt (3000pkt na glowne i 5000pkt na refie) - dla mnie wbicie 4lvl do ok 50min.

Trzeba weryfikowac ale do weryfikacji wystarcza te dwie strony
https://www.textnow.com/
http://www.fakeaddressgenerator.com/World/us_address_generator

Jesli ktos chce zamterializowac nagrody to polecam wybierac rp do lola za ktore dostajemy psc, pozniej doladowujemy konto na opskins za pomoca psc i wybieramy na paypala, nastepnie konto bankowe i gotoweczka ;d


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - damianspory - 21-08-2017 17:08

o dziekujemy


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - SpeaRR - 21-08-2017 17:38

Nie nagrywamy bo to bezsensu... Teraz też za dużo osób wbiło bo z samego refa widze ile osób do mnie wbiło i w końcu to wykryją dlatego róbcie jak najszybciej


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - Shejker - 22-08-2017 15:14

Czyli najprościej rzecz ujmując, robie main konto > robię konto na war thunderze > wbijam 2lvl > odbieram nagrodę > biorę refa z main konta > rejestruje się przez refa > nowe konto war thunder > 2 lvl

^oczywiście wszystko na nowych ip

Dobrze myślę, bo się troszkę pogubiłem.


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - patrolpxd - 22-08-2017 15:24

(22-08-2017 15:14)Shejker napisał(a):  Czyli najprościej rzecz ujmując, robie main konto > robię konto na war thunderze > wbijam 2lvl > odbieram nagrodę > biorę refa z main konta > rejestruje się przez refa > nowe konto war thunder > 2 lvl

^oczywiście wszystko na nowych ip

Dobrze myślę, bo się troszkę pogubiłem.
Tak tylko Jeszce po wbicu 2lv musisz poczekać na diamenyy i odebrać jakąkolwiek nagrodę i dopiero wtedy przyzna Ci diamenty na main konto

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - Shejker - 22-08-2017 15:45

Jeszcze drugie pytanie, ile czekaliście na potwierdzenie wbicia przez Was 2 poziomu w gierce?


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - Matoro132 - 22-08-2017 15:51

(22-08-2017 15:45)Shejker napisał(a):  Jeszcze drugie pytanie, ile czekaliście na potwierdzenie wbicia przez Was 2 poziomu w gierce?

ok godziny zawsze


RE: Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - Dzik Mateusz - 22-08-2017 15:57

Czy dobrze rozumiem.. Jeśli założę swoje główne konto na telefonie, to nie mogę wyłączać na nim puffina?
Przeglądarka cały czas musi być włączona w tle, bo w przypadku ponownego uruchomienia jej będzie już inny adres?