Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kantor Cryptoins SCAM ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Kantor Cryptoins SCAM ? (/Temat-Kantor-Cryptoins-SCAM-150090)



Kantor Cryptoins SCAM ? - Deco97 - 17-08-2017 12:28

Witam zakupiłem btc w cryptoins.com 2 dni temu i praktycznie zero odzewu z ich strony a dodatkowo nie dawno zmienił się właściciel. Niestety zauważyłem to po zakupie i teraz mam sporo obaw. Ktoś może się wypowiedzieć na ten temat bądź ktoś kupował tam w ostatnim czasie ?

Nie wiem czy to dobry dział ale w wyszukiwarce nie widziałem żadnego tematu odnośnie tej strony


RE: Kantor Cryptoins SCAM ? - Robson19 - 17-08-2017 12:42

Niewiem czemu sobie nie poszukałes czegoś odpowiedniego z odpowiednią opinią zobacz tutaj
https://www.cryptocoincharts.info/markets/info
też kiedyś straciłem zakupując btc na szybko i to sporo straciłem ale nie miałem kiedys takich wiadomosci i musze sie przyznac byłem zielony w temacie Sad


RE: Kantor Cryptoins SCAM ? - Deco97 - 17-08-2017 13:03

Nie do konca rozumiem na czym polega ta lista bo tego marketu z tego co widzę tam nie ma. No nie ukrywam że bardzo się śpieszyłem, ktoś wie coś więcej na ten temat ? Czy mogę już zapomnieć o tych pieniądzach co przelałem i stronka rzeczywiście jest scamem ?


@EDIT
Właśnie zauważyłem na liście w nieaktywnych Sad
@EDIT2
Pomyśleć że niektórzy polecają ten kantor..
@EDIT 3
Właśnie otrzymałem taką odpowiedź :

Oczywiście, pieniądze jeszcze dzisiaj zostaną przelane.
Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zespół Cryptoins.com



Nie ukrywam że mam nadzieję że otrzymam ten zwrot..


RE: Kantor Cryptoins SCAM ? - Deco97 - 17-08-2017 21:48

Kase zwrócili, prosić się trzeba było bo po 3 dniach nadal nic nie było.. także sami ocencie ja tam więcej nie będę zaglądał z pewnością Smile


RE: Kantor Cryptoins SCAM ? - HelixMoney - 17-08-2017 21:55

Korzystalem czesto z tego kantoru i nigdy nie bylo problemow,czy czasami nie kupili go oszusci z Future Net?

Gdzies ostatnio czytalem o tym i to by tlumaczylo sprawe.


RE: Kantor Cryptoins SCAM ? - Robson19 - 17-08-2017 22:56

tak to Future przejął ten kantorek


RE: Kantor Cryptoins SCAM ? - normals522 - 12-09-2017 15:37

Częściowo na temat, otóż sytuacja z przed tygodnia kupiłem BTC podali mi złe konto napisałem do nich, przyznali się poprawili konto, ale kasy ani btc nie ma. Co robić?? Oczywiście cryptoins.com inaczej bym w ogóle nie pisał.
EDIT: Wybaczcie za odkopanie, jestem trochę zdenerwowany zaistniałą sytuacją ;/


RE: Kantor Cryptoins SCAM ? - Miloto - 26-09-2017 16:39

Ciężko mi sobie wyobrazić taką sytuację jak i pewnie innym, ponieważ wszystko działa jak należy i nawet jakby było coś nie tak to po prostu zwróciliby ci pieniądze, po czym podali prawidłowe konto. Nigdy nie było z nimi problemów i dalej z tego co widzę korzystając ich nie ma.