Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam kanał na YT jak go wykorzystać by zarabiać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mam kanał na YT jak go wykorzystać by zarabiać? (/Temat-Mam-kanal-na-YT-jak-go-wykorzystac-by-zarabiac-150077)



Mam kanał na YT jak go wykorzystać by zarabiać? - SpeaRR - 16-08-2017 21:47

Siema, posiadam sobie kanał, który skupiał się tylko i wyłącznie na WWE ale parę tygodni temu postanowiłem go przekstałcić w coś prywatnego narazie nic nie wstawiałem ale posiadam: 2 269 subskrypcji • 1 339 671 wyświetleń
Zastanawiam się jak zarobić przez taki kanał na YT. Jakieś porady jak go wykorzystać?


RE: Mam kanał na YT jak go wykorzystać by zarabiać? - DanielKępa - 18-08-2017 10:48

Trudno powiedzieć, widzów masz ztargetowanych, więc nie możesz im obecnie zmienić contentu na zupełnie inny, ponieważ subskrybując Ciebie chcieli mieć poprzednie materiały.


RE: Mam kanał na YT jak go wykorzystać by zarabiać? - SpeaRR - 18-08-2017 12:31

to lipka, pozostaje jakąś samemu czerpać z tego kase


RE: Mam kanał na YT jak go wykorzystać by zarabiać? - Dan14NR - 19-08-2017 12:38

Nie dało się na tym adsense włączyć?


RE: Mam kanał na YT jak go wykorzystać by zarabiać? - Tejek - 19-08-2017 14:15

Możesz nagrywać dalej jak nagrywasz, a od czasu do czasu wrzucić jakiś.,, smaczek" ekstra materiał dodatkowo płatny. Ja bym proponował założyć witrynę własną i tam od czasu do czasu coś w temacie wwe wrzucić w zamian za sms. Odpowiedni program partnerski, przejrzyj działy z nimi i wybierz jakiś, który ma videolocker. Wtedy mogą obejrzeć film dopiero po wysłaniu smsa, za który dostajesz prowizje. Tylko, żeby nie drażnić za bardzo widzów i ich nie ,, dymać na kasę" bo to whitecontent to sms premium płatny jednorazowo, a nie subsms.


RE: Mam kanał na YT jak go wykorzystać by zarabiać? - SpeaRR - 19-08-2017 15:00

Póki co stwierdziłem, że będę robił dalej to co robiłem czyli wrzucał Proma za które nic pewnie nie zarobie ale będę także wrzucał gotowe grafiki jak youtube banner bo mam tego pełno zrobione przezemnie i będę dawał link do pobrania przez shorte i pobranie przez jakąś strone gdzie się za to zarabia


RE: Mam kanał na YT jak go wykorzystać by zarabiać? - krzysiekmat - 19-08-2017 20:28

Zyskujesz na swoim kanale YouTube
Filmy o wpływach są naszym produktem zwiększającym świadomość produktów i usług przez użytkowników serwisu YouTube. Nasi reklamodawcy mogą płacić za film wideo Influencer utworzony przez użytkownika YouTube. Otrzymasz briefing ze wszystkimi istotnymi informacjami dotyczącymi tworzenia filmu YouTube w celu:

Haul, recenzje, samouczki i testy produktów.

Czy jesteś użytkownikiem YouTube i chcesz zarabiać na swoim kanale YouTube jako "Influencer"? Zarejestruj się teraz, ustaw sobie cenę w naszym przedziale cenowym (tj. Niezależnie od liczby abonentów) i zaczekaj na pierwsze rezerwacje od naszych Reklamodawców!

Tu masz więcej na ten temat http://zarabiam.com/Temat-SeedingUp-zarabiaj-na-publikacjach-Facebook-Google-Twitter-YouTube-98182