Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana środków z karty sim na normalne pieniądze. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wymiana środków z karty sim na normalne pieniądze. (/Temat-Wymiana-srodkow-z-karty-sim-na-normalne-pieniadze-150069)



Wymiana środków z karty sim na normalne pieniądze. - Kieerownikk - 16-08-2017 17:28

Witam.
Może ktoś z was będzie miał pomysł co mogę zrobić z kwotą 200zł (stale rośnie :3) na koncie? Chciałbym to wymienić na normalne pieniądze (paypal, przelew, bitcoin) nawet jeśli będzie to się wiązało z dużą prowizją. Teoretycznie nie używam tej karty, więc mogę zawsze ją sprzedać za jakąś kwotę, jednak wolałbym tego nie robić.
Jakieś sugestie?
Z góry dzięki!


RE: Wymiana środków z karty sim na normalne pieniądze. - marcel_kk - 16-08-2017 17:47

Sprzedaż sms premium, w zależności od wartości smsa to możesz osiągnąć od 35-50 %.


RE: Wymiana środków z karty sim na normalne pieniądze. - MESWEB - 29-08-2017 21:05

(16-08-2017 17:28)Kieerownikk napisał(a):  Witam.
Może ktoś z was będzie miał pomysł co mogę zrobić z kwotą 200zł (stale rośnie :3) na koncie? Chciałbym to wymienić na normalne pieniądze (paypal, przelew, bitcoin) nawet jeśli będzie to się wiązało z dużą prowizją. Teoretycznie nie używam tej karty, więc mogę zawsze ją sprzedać za jakąś kwotę, jednak wolałbym tego nie robić.
Jakieś sugestie?
Z góry dzięki!

Zapraszam do kontaktu. Skupuję każdą ilość.
Pozdrawiam.


RE: Wymiana środków z karty sim na normalne pieniądze. - Kieerownikk - 04-12-2017 18:26

(29-08-2017 21:05)MESWEB napisał(a):  Zapraszam do kontaktu. Skupuję każdą ilość.
Pozdrawiam.

Weź odezwij się do mnie jeszcze raz na priv ale wyczyść sobie skrzynkę PW bo nie mogę ci odpisać. Ewentualnie pisz na [email protected]. Miałbym biznes do ciebie w takim wypadki Smile

(29-08-2017 21:05)MESWEB napisał(a):  Zapraszam do kontaktu. Skupuję każdą ilość.
Pozdrawiam.

Weź odezwij się do mnie jeszcze raz na priv ale wyczyść sobie skrzynkę PW bo nie mogę ci odpisać. Ewentualnie pisz na [email protected]. Miałbym biznes do ciebie w takim wypadki Smile