Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Badanie Opinii - płatne ankiety + program parterski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Badanie Opinii - płatne ankiety + program parterski (/Temat-Badanie-Opinii-platne-ankiety-program-parterski-150065)

Strony: 1 2


Badanie Opinii - płatne ankiety + program parterski - mks22 - 16-08-2017 16:18

Zapraszam do rejestracji w panelu płatnych ankiet, należącego do firmy badawczej Biostat, działającej na rynku od 15 lat. Średnio za każdą ankietę otrzymujemy równowartość punktową 15 zł (są też mniej płatne, ale za to bardzo krótkie), a minimum do wypłaty to 50 zł. Zaproszeń do badań jest bardzo dużo, dlatego szybko można uzbierać minimum. Pieniądze są wypłacane na konto bankowe w czasie 7 dni. Podatek jest rozliczany w formie ryczałtu, więc nie musimy się martwić o PIT. Plusem jest także możliwość wypełniania ankiet za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Program umożliwia również powiększenie zarobków za polecanie ankiet znajomym. Za każdą wypełnioną przez zaproszoną osobę ankietę otrzymuje się punkty (20% od jego zarobku), co pozwala błyskawicznie uzbierać minimum. Otrzymałem już kilka wypłat z tego serwisu, więc mogę z czystym sumieniem polecić. Podaję link niżej, zachęcam kolejne osoby do przyłączenia się Smile

https://panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/c448500bcd0baf08933bdf0af70cbc0a3176cb10

Czysty link:

http://www.badanie-opinii.pl


RE: Badanie Opinii - płatne ankiety + program parterski - sirbar - 16-08-2017 20:19

Ktoś ma jakies opinie, lub był tam?


RE: Badanie Opinii - płatne ankiety + program parterski - itolek100 - 16-08-2017 20:54

Jakis link może? Screeny z wypłacalności?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


RE: Badanie Opinii - płatne ankiety + program parterski - mks22 - 17-08-2017 07:04

Link do rejestracji podałem w pierwszym poście:

www.badanie-opinii.pl

Podaję jeszcze dowód wypłaty. Wypłacają do 7 dni.

https://iv.pl/images/33733081707653602013.jpg


RE: Badanie Opinii - płatne ankiety + program parterski - wrzochal11 - 17-08-2017 09:08

Jestem na tym panelu już od jakiegoś czasu. Jakoś mi nie przypadał do gusty, przez ok. miesiąc nazbierałem 15 punktów, czyli 15 groszy. Nie wiem.. może to ja nie pasuje do szukanej grupy ankieterów Smile
Chętnie posłucham opinii innych osób wypełniających ankiety na tym portalu Smile


RE: Badanie Opinii - płatne ankiety + program parterski - mks22 - 17-08-2017 10:19

A masz wszystkie dane profilowe wypełnione? Jeśli nie, to koniecznie wypełnij. Od tego jest w głównej mierze uzależniona liczba zaproszeń. Mnie się jeszcze nie zdarzyło, żeby w tygodniu nie dostać chociaż jednego zaproszenia (zwykle jest znacznie więcej).

Bardzo fajnie działa też ten program partnerski. Nie jest trudno zwerbować nowe osoby, bo to młody portal, a to znacznie skraca czas na uzbieranie minimum Smile Nie widziałem na innych stronach z płatnymi ankietami podobnej opcji zarobku. Znacie może jeszcze jakiś inny portal łączący opcję zarabiania na ankietach i programu partnerskiego? Chętnie bym się zapisał.


RE: Badanie Opinii - płatne ankiety + program parterski - wrzochal11 - 17-08-2017 13:02

Mam prawie wszystkie dane osobowe wypełnione, poza podaniem adresu i numeru telefonu.

Pare takich portali z programem partnerskim znam, prześle Ci na PW.


RE: Badanie Opinii - płatne ankiety + program parterski - mks22 - 18-08-2017 09:46

Wysłałem informacje na maila Smile


RE: Badanie Opinii - płatne ankiety + program parterski - dzienmichal - 18-08-2017 19:52

Hej, zarejestrować się z Twojego reflinka, aby otrzymac ten sposob? Smile


RE: Badanie Opinii - płatne ankiety + program parterski - mks22 - 19-08-2017 09:51

Tak, reflink podaję w pierwszym poście tego tematu Smile