Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy projekt, jak to zrobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nowy projekt, jak to zrobić? (/Temat-Nowy-projekt-jak-to-zrobic-150049)



Nowy projekt, jak to zrobić? - Tejek - 16-08-2017 08:09

Witam

Od jakiegoś czasu zarabiam na PPA. Do tego z jednym znajomym tworzymy wspólną stronę pod afiliacje, ale prace chwilowo stanęły w miejscu, ponieważ ten znajomy w tej chwili wyjechał na dłuższe wakacje no i planuje rozpocząć jeszcze jeden własny projekt w tym czasie tylko nie wiem jak stworzyć jedną rzecz.

Nisza jest, strona internetową tworzę właśnie i tutaj pytanie. Chcę zrobić taki myk, żeby tylko strona główna była ogólnodostępna dla wszystkich, ewentualnie jeszcze jakaś jedna ,,gorsza" zakładka, a ta najlepsza część strony, żeby była dostępna dopiero po zapłaceniu(najlepiej subskrypcyjnym, a nie jednorazowym). Jak to zrobić technicznie i jaki program mi umożliwi takie działanie, żeby dopiero po wykonaniu jakiejś akcji dało się obejrzeć resztę mojej własnej strony. Jest jakiś serwis subsms/sms premium, który mi to umożliwi czy lepiej pójść w jeszcze jakiś inny program?


RE: Nowy projekt, jak to zrobić? - patrolpxd - 16-08-2017 08:11

Podepnij pod to content Locker. Aktualnie nie wiem jaki serwis jest najlepszy w ten kwesti =)

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


Nowy projekt, jak to zrobić? - mahuzz - 16-08-2017 09:22

Każdy serwis z content lockerem, przekierowanie ustawiasz na prywatna zakładkę (w tym wypadku niewidoczna dla reszty)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Nowy projekt, jak to zrobić? - Tejek - 16-08-2017 17:29

Ok już chyba znalazłem to czego szukam dzięki. MyLead na pewno daje taką opcję, jeszcze zobaczę jak to wygląda w eforsie bo na razie do tych dwóch programów mnie ciągnie najbardziej.