Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam reklamę na Facebook Ads - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam reklamę na Facebook Ads (/Temat-Sprzedam-reklame-na-Facebook-Ads-150034)



Sprzedam reklamę na Facebook Ads - makecash - 15-08-2017 13:13

1.Nazwa przedmiotu : Reklama Facebook Ads
2.Opis przedmiotu : Oferuję stworzenie reklamy o wartości ok. 85 zl, ponieważ nie wykorzystałem kuponu reklamowego a niebawem jego ważność się kończy, więc szkoda żeby przepadło bo ja nie mam na co wykorzystać Tongue
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW, GG:59755305
5.Cena : 50 zł do neg.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal [+ może inne]


RE: Sprzedam reklamę na Facebook Ads - piotrgk4 - 15-08-2017 15:32

Trochę nie z tematem ale zapytam Wink
Skąd uzyskałeś kupon reklamowy do fb ads? Szukałem trochę ale nic ciekawego na ten temat nie znalazłem a by się taki przydał Smile


RE: Sprzedam reklamę na Facebook Ads - makecash - 07-09-2017 16:58

piotrgk4, sorki wczesniej nie widzialem Twojego posta Big Grin
Kupony nie sa moje, tzn. mam je od dobrego kumpla co prowadzi agencje reklamowa dosc duzo i dostaje od fb co miesiac iles tam kuponow. Jak nie wykorzysta ich wszystkich to ja za troche zlociszy biore je dla siebie. Jednak nie zawsze wykorzystam tyle ile ich wzialem i sprzedaje usluge stworzenia reklam/y. Smile


RE: Sprzedam reklamę na Facebook Ads - piotrgk4 - 07-09-2017 17:01

@[makecash] Mogę odkupić takie kupony? Big Grin A jeżeli tak to za ile?


RE: Sprzedam reklamę na Facebook Ads - Dante_/ - 08-09-2017 00:01

Odkupienie kuponów było by dla mnie o wiele lepsze, ponieważ nie widzi mi się podawanie ustawień reklamy, etc., żeby zapłacić trochę mniej. Jeżeli miałbyś na sprzedaż kupony to byłbym zainteresowany.


RE: Sprzedam reklamę na Facebook Ads - trybulski - 12-09-2017 16:45

Też mogę kupić jakieś kuponiki Smile Ale raczej w detalicznych ilościach.


RE: Sprzedam reklamę na Facebook Ads - makecash - 17-09-2017 17:19

Niestety, ale kuponów samych w sobie nie sprzedaję, ponieważ ja nawet ich nie dostaję tylko są już aktywowane z przyczyn niezależnych ode mnie. Są to kupony dla agencji i nie są one takie normalne jak zwyczajne kupony niestety.

Nadal aktualne, zapraszam na priv Smile


RE: Sprzedam reklamę na Facebook Ads - dzejkobs - 21-09-2017 20:43

Jeśli aktualne daj znać na PW Wink


RE: Sprzedam reklamę na Facebook Ads - makecash - 22-09-2017 11:15

Dzejkobs zapraszam Smile


Sprzedam reklamę na Facebook Ads - yazir - 18-12-2017 14:12

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.