Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
handel allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: handel allegro (/Temat-handel-allegro-150009)



handel allegro - Corso - 14-08-2017 17:10

Siema,
Czym mogę handlować na allegro? Najlepiej jak by to był wirtualny produkt. Posiadam DG, więc US, mi nie straszny.


RE: handel allegro - Ando - 14-08-2017 17:23

Najlepiej to wejdź na allegro i zobacz co ludzie sprzedają.
Lepszej odpowiedzi nie uzyskasz Wink


RE: handel allegro - Cencik16 - 14-08-2017 18:02

Też nie sprzedawaj tego co jest tak bardzo na TOP'ie, bo do TOPKi sprzedających się nie dostaniesz.
Jeśli chcesz virtualny produkt kupuj taniej sprzedawaj drożej, skiny/gry.


RE: handel allegro - rachman - 14-08-2017 19:33

Cytat:Czym mogę handlować na allegro?
Wszystkim co legalne lub nie zabronione. Cokolwiek wymyślisz. Nie pytaj o konkrety bo jakby ktoś miał wyjątkową niszę to sam by sprzedawał Wink


RE: handel allegro - imadlo - 15-08-2017 09:24

Moim zdaniem na allegro się nie opłaca bo trzeba wziąć pod uwagę prowizję i opłaty które sobie naliczają, lepszą opcją jest własny sklep i jego promowanie wtedy nie jesteś zależny od nikogo.


RE: handel allegro - Itachi198 - 15-08-2017 09:38

Imadlo ja się z Tobą nie zgodzę, przy allegro masz ten plus że promowanie masz właściwie załatwione, ładny szablon, kilka złotych na promocje i można zarabiać automatycznie i nic nie robić Big Grin


RE: handel allegro - imadlo - 15-08-2017 09:56

Zależy co sprzedajesz, nie zawsze na allegro znajdziesz grono kupujących do których chcesz dotrzeć. A tworząc własny sklep jest już nastawiony pod danych kupujących i skierowany do nich a nie do wszystkich jak na allegro.


RE: handel allegro - Olafejs - 15-08-2017 19:31

Rozkwit przechodzą aktualnie konta do serwisów hostingowych, Catshare itp.