Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Robuś potrzebuje pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Robuś potrzebuje pomocy (/Temat-Robus-potrzebuje-pomocy-150000)



Robuś potrzebuje pomocy - zetorek933 - 14-08-2017 00:21

Witajcie !
Nie za bardzo udzielam się na forum, jednak bacznie i często przeglądam Smile nie znacie mnie, nie prowadzę dziennika, nie pisze nisz, ani poradników, powiedzmy wprost, nie pomagam Wam, bo nie umiem poprostu... Ale dziś muszę prosić o pomoc Was, bo nie mogę już spać po nocach, nie mam już na to wszystko siły... Tylko dzięki Robusiowi żyje, gdy Jego zabraknie to nie wiem... Widzę, że bardzo się rozpisalem a nie udzieliłem konkretów... Więc... Wiem że wielu z Was ma dużo kont na FB i podobnych, zbieram pieniądze na operację mojego syna bez której umrze... Głupio prosić o pieniądze, ale nie mam wyboru... Wiem, że ktoś z Was może nie mieć itp. Jednak proszę, udostepnijcie moja zbiórkę w mediach społecznościowych, albo na innych forach... Dla Was to moment, a dla mojego syna to może oznaczać życie. Szczegóły możecie przeczytać tu: pomagam.pl/Robus
Dziękuję Wam. !


Robuś potrzebuje pomocy - Hybrid1990 - 28-04-2018 06:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.