Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]pomocy - Sweepstakes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]pomocy - Sweepstakes (/Temat-Rozwiazane-pomocy-Sweepstakes-15)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]pomocy - Sweepstakes - sebek95 - 07-11-2009 19:18

Nie wiem co się stalo, bo wszedłem na lockerz i pokazał się obrazek x-box'a ZA 10PTZ!!! Więc wziałe to. I to tam się uzupełnia przychodzi na maila i już trzeba czekać czy jak? Zdjęcia:
[Obrazek: xboxh.png]


[Obrazek: xbox2.png]

Napiszcie o co chodzi?
I czy ktoś mógłby mi to przetłumaczyć i wytłumaczyć co zrobić??:
PRINT THIS RECEIPT AND BRING IT
TO THE EVENT. ONLY ONE COPY OF
THE RECEIPT CAN BE USED.


RE: pomocy - LessiPL - 07-11-2009 23:13

nie mam pojęcia co zrobić
może admin coś wymyśli


RE: pomocy - xellos666 - 08-11-2009 02:59

Czy to Sweepstakes nie jest tylko dla mieszkańców Ameryki przypadkiem? Z tego tekstu by wynikało że należy wydrukować potwierdzenie i przyjść z nim na jakąś impreze...


RE: pomocy - Admin - 08-11-2009 13:34

(07-11-2009 23:13)LesSi napisał(a):  nie mam pojęcia co zrobić
może admin coś wymyśli

już spiesze z odpowiedzią Smile

nie kupiles xboxa tylko "los" tak jak wielu innych użytkowników, xbox zostanie wylosowany dla jednej z osób które zakupiły owy "los".

Jednak niestety ta loteria jest dostępna wyłacznie dla użytkowników USA i Kandady.

Nie marnujcie na to PTZ bo i tak do Polski nic nie wyśla =/
być może wkrótce to się zmieni.

Pozdrawiam


RE: pomocy - jakubixioraczek - 12-11-2009 17:50

trzeba uważać na takie rzeczy bo można ptz stracić a tego raczej nikt nie chce


RE: pomocy - BeSTeK - 14-11-2009 13:06

Witam,
Locerz powinno dbać o to aby te konkursy nie wyświetlały się ludziom z poza US czy Kanady... Ale jak widać mają dużo pracy więc jeszcze trochę poczekamy, aż wszystkie błędy zostaną załatane Sad


RE: pomocy - Rede - 14-11-2009 21:19

(14-11-2009 13:06)bestek napisał(a):  Witam,
Locerz powinno dbać o to aby te konkursy nie wyświetlały się ludziom z poza US czy Kanady... Ale jak widać mają dużo pracy więc jeszcze trochę poczekamy, aż wszystkie błędy zostaną załatane Sad

Oni to specjalnie pewnie robią Tongue.Zeby naciągnąćDodgy


RE: pomocy - xellos666 - 14-11-2009 21:44

raczej żadnego interesu by w tym nie mieliTongue zakładają że każdy z użytkowników zna angielski i umie czytaćSmile


RE: pomocy - jakubixioraczek - 15-11-2009 21:26

żeby widzieli to ludzie z Canady i z Ameryki tylko to jest niemożliwe chyba że przy rejestracji podawalo by sie kraj


RE: pomocy - Magnus - 15-11-2009 21:37

tylko zmarnowałes 10PTZ nie kupujcie losoów bo do polski i tak nic nie wysyłaja jak to gdzies juz admin napisał powtardzam nie kupujcie losów szkoda waszych PTZ Big Grin SmileSmile pozdr