Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupujesz na aliexpress? Zarób 10$ + 3% cashback! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupujesz na aliexpress? Zarób 10$ + 3% cashback! (/Temat-Kupujesz-na-aliexpress-Zarob-10-3-cashback-149995)



Kupujesz na aliexpress? Zarób 10$ + 3% cashback! - sulliwan93 - 13-08-2017 18:54

Hej,
Dziś dostałem wypłatę ze strony ze którą chałbym się z Wami podzielić. Martwiłem się, gdyż dostać 10$ za zakupy na aliexpressie jest podejrzane, ale się udało Big Grin

Warunki, aby dostać 10$ na czysto + 3% cashbacku za zakup, to:
- posiadanie konta na ebates.com
- założenie konta z mojego reflinku,
- kupienie czegoś z dowolnego serwisu współpracującego z ebates za minimum 25$
- wyłączenie adblocka
- zainstalowanie wtyczki ebates

REFLINK
CZYSTY LINK

1. Zakładamy konto na stronie. Może być założone za pomocą facebook, albo google. 2. Wypełniamy dane w profilu, podajemy swojego paypal'a, lub wybieramy inny sposób na otrzymanie wypłaty. [Link do ustawień konta]
3. Upewniamy się, czy nasz adblock jest wyłączony.
4. Wpisujemy w górnej wyszukiwarce strony aliexpress, a następnie klikamy "shop now".
5. Kupujemy coś za minimum 25$.


Automatycznie na naszym koncie pokazuje się, iz dokonaliśmy kupna. Wypłaty dokonywane są co 3 miesiące, ale mamy pewność, że strona nie jest scamem. Wypłaca od ponad roku. Sugeruję, aby zapłacić za przedmiot w ciądu 24 godzin inaczej moze być problem z naliczeniem i trzeba będzie pisać do suportu. Swoją drogą support jest bardzo szybki, miły i pomocny. Naliczył mi jakieś drebne centy, którego system nie wykrył.


RE: Kupujesz na aliexpress? Zarób 10$ + 3% cashback! - Hybrid1990 - 17-06-2021 21:31

https://zarabiam.com/Temat-Zwrot-10-42zl-za-laczne-zakupy-25-105zl-na-Aliexpress-itd-165935

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.