Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w domek letniskowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja w domek letniskowy (/Temat-Inwestycja-w-domek-letniskowy-149990)

Strony: 1 2


RE: Inwestycja w domek letniskowy - janbers - 06-09-2017 20:13

Po co macie budować sami, możecie skorzystać z moich usług. Buduję w/g projektu jak i życzenia. Ceny na pewno mam niższe niż konkurencja.


RE: Inwestycja w domek letniskowy - wari - 06-09-2017 20:27

Taki domek to super sprawa. Przyda się i Tobie na czas wakacji jak i innym ludziom, na których sporo zarobisz. Domki w takiej okolicy są wysoko cenione. Powodzenia!


RE: Inwestycja w domek letniskowy - nitram - 06-09-2017 21:37

Jak masz blisko działkę za darmo umiejętności budowy to śmiało buduj, za około 20 tys spokojnie letniskowy ogarniesz jak będzie działać to zbudujesz drugi trzeci a potem setny Big Grin


RE: Inwestycja w domek letniskowy - rachman - 06-09-2017 22:03

Coraz więcej ludzi szuka ciszy i spokoju. Jeśli jest "gdzieś tam" jakiś sklepik z szamankiem i jest jak dojechać to reklamować to po grupach typu "rozwój osobisty", "medytacje" itp. i myślę obłożenie byś miał. Jakieś ognisko, dż-ewo posadzić już by rosło pod hamaki, ogłaszać że dobre miejsce na szamańskie podrygi, indiańskie tipi postawić i reklamować w bractwach pierwotnych itd. Wrzuć kiedyś tu rabacik dla forumowiczów to na bank parę osób już znajdziesz. Wymyślisz kod rabatowy to na paru stronach też zamieścisz pomniejszych za free - sam mogę Ci wrzucić na swoją choć ruchu na niej jak na lekarstwo bo zaniedbana Wink


RE: Inwestycja w domek letniskowy - janbers - 16-10-2017 19:55

Domek poza maistem to super sprawa. A mając kawałek ziemi możemy postawić kilka i dodatkowo zarabiać. Tym bardziej jak ładna okolica. Kilka zdjęć znajdziecie tu http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Domy-letniskowe%2C-ca%26%23322%3Boroczne-z-drewna-.-.htm [ i oczywiście rabat też biorę pod uwagę ]


RE: Inwestycja w domek letniskowy - Hoolig4n - 17-10-2017 23:22

Pomysł świetny, lokalizacja z tego co widzę również i to ma sens 2
Niedaleko mnie też jest taka "kałuża" a stan domków tragedia... Wpadliśmy kiedyś ze znajomymi na weekend i byliśmy zdziwieni, że do takich za przeproszeniem melin w dość sporych, jak na takie standardy cenach jest tyle osób chętnych by spędzić tam urlop. Wpisz sobie "Sielpia Wielka" beka
Offtopując: Rozumiem, że dla forumowiczów jakaś zniżka? Huh


RE: Inwestycja w domek letniskowy - SKOR514 - 30-10-2017 14:44

Dzięki za opinie, mocno mnie podbudowały. Big Grin Na teraz mam za dużo na głowie i w okolicy bywam 2-3 dni w miesiącu, ale wiele wskazuje, że praca niedługo zmieni się na bliższą mojego miejsca zamieszkania i jak tylko doskładam trochę grosza, to co by się nie działo ruszę z tematem. Jak kiedyś to wypali, to jasne, że będzie promo dla userów, a kto wie, może kiedyś zjazd zarabiam.com odbędzie się na moich "włościach" hah Big Grin
Temat myślę, że fajnie, iż się rozwinął, bo parę osób może z niego skorzysta.


RE: Inwestycja w domek letniskowy - Nubit - 27-07-2022 11:47

Moim zdaniem dobra opcja - szczególnie obecnie kiedy nie wiadomo w co tak naprawdę inwestować

Wynajem nieruchomośći długoterminowy jest ryzykowny z uwagi na ochronę najmujących.
Obce waluty drogie
Złotówka z kolei traci na wartości i mamy do czynienia z inflacją

Każdy domek powinien być osobno ogrodzony jeśli zgodzisz się na przyjechanie z psami. To dużo nam turystom ułatwia serio !
Musi być mikrofala.
Ludzie z dziećmi często potrzebują coś przygrzać - w tym roku byłam w fajnym ośrodku gdzie Pani liczyła za domek a nie za ilość osób. W domku były dwa łóżka duże i w salonie wersalka - fajne rozwiązanie pojechaliśmy w więcej osób


RE: Inwestycja w domek letniskowy - Maksym27 - 27-07-2022 12:24

Domek letniskowy:
- z oddzielną altaną z dużym słomianym dachem (albo parasolem)
-hamaki
-sauna/nawet zimą
-basen w ziemi (styropian +folia w ziemii, na górze wokół basenu palety EU)


RE: Inwestycja w domek letniskowy - masynmassino - 18-09-2022 21:23

Domek trochę docieplony, z kominkiem, z balią/sauną to świetny pomysł, aby stał się całorocznym i wynajmowanym nawet w sylwestra.

Niemniej jednak ziemia w dzisiejszych czasach to pewnie okolice 100k, a i sam domek plus sama balia to okolice 150k.

Kilka lat temu ta sama ziemia byłaby za 50, i domek za 40. Wiem, bo kupowałem i sprzedawałem.