Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
XM bonus 50% pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: XM bonus 50% pytanie (/Temat-XM-bonus-50-pytanie-149983)



XM bonus 50% pytanie - Hopekk94 - 13-08-2017 13:28

Siemka jestem troszke w xm i gram sobie na coraz wiecej bez wplaty i znalazlem ostatnio ze daja 50% do wplaty . az do 50%. pojawia sie pytanie, czy to tylko do pierwszej wplaty bonus? I czy moge zaraz zainwestowane pieniadze wyplacic? Bonusem mozna tylko grac i go nie mozna wyplacac , ale np czy jesli wplace 1k $ i dostane bonus to czy moge zaraz swoje 1k wyplacic i grac za to co teraz mam + bonus?
Sory za troche nieogranoete pytanko


RE: XM bonus 50% pytanie - Resick - 13-08-2017 14:54

TO co ugrasz bonusem możesz wypłacić.Zablokowane do wypłaty będziesz miał zawsze ten bonus.Np.Dostałem bonus 500 PLN i przy nastepnej wyplacie bedziesz mogł wypłacić kwote po odjęciu 500PLN.W przypadku kiedy będziesz miał saldo na minusie to nie będziesz mógł nic wypłacić,ale też nie będziesz musiał regulować zaległości,bo ujemne saldo zostanie usunięte przy nastepnym depo.


RE: XM bonus 50% pytanie - Hopekk94 - 13-08-2017 15:20

To wiem ale czy wplacone od razu moge wyplacic ?


RE: XM bonus 50% pytanie - marines27 - 14-08-2017 16:34

(13-08-2017 15:20)Hopekk94 napisał(a):  To wiem ale czy wplacone od razu moge wyplacic ?
Ciekawe pytanie Idea
Środki pochodzące z Twojego depozytu możesz wypłacić natychmiast. ALE!
W tym wypadku bonus 50% który otrzymasz zostanie proporcjonalnie odliczony od salda bonusu.
Np.
Dokonujesz depozytu 1000 $.
Otrzymujesz bonus 500 $.
Chcesz wypłacić 700$ ?
700$/1000$=70%

Twoje obecne saldo wynosi 300$ oraz saldo bonusowe pomniejszone o 70% równe jest: 150$.

facepalm trochę łopatologicznie Wink


RE: XM bonus 50% pytanie - Hopekk94 - 14-08-2017 21:04

wlasnie o to mi chodzilo Smile Czy mi nie zdejma bonusu . Czyli lepiej cos z tym ugrac i dopiero potem wyplacac Smile Dzdzieki Smile
Jeszcze nawet dolarka na forexie nie stracilem wiec sie nie martwie Big Grin Gram raz na tydzien/dwa tygodnie - dopuki nie bedzie odpowiedniego zysku Big Grin Jak kiedys mialem strate to i czekalem miesiac haha Big Grin
Nie spieszy mi sie nigdzie bo chce sobie dorobic a nie zarabiac na tym Smile